Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel

Go down 
+5
GoDisanAstronauT
kriszta
FregO
Kaniraya
Eddy
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
GoDisanAstronauT

GoDisanAstronauT


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 7:44 am

Igen elolvastam az egész cikket amit írtál róla és hát rohadt jó Very Happy Benne vagyok, a telefonomon úgy is van VGA kamera Smile Azon is gondolkoztam, hogy látható helyre csináltatok egy hívó jel teoválást (pl. csuklóra), így az utcán is észrevehetnek és még el is lehet takarni egy órával, ha állásinterjúra kell menni és nem preferálják az ilyen jellegű dolgokat. Az lenne a kérdésem, hogy a jelnek van magában is jelentése vagy csak simán egy hívó jel?
Vissza az elejére Go down
GoDisanAstronauT

GoDisanAstronauT


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 7:52 am

Megtaláltam a cikkben, kozmosz jel megvan.
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 12:31 am

Sziasztok.Bocs,hogy így beleszólok,de lenne egy kérdésem.Honnan tudjátok,hogy melyik nyelvet értik az idegenek?Mert az ok,hogy megvan az abc-jük,de minden betűnek van egy jele,és nem egy szónak,tehát pl.az üdvözöllek,meg a welcome is máshogy nézne ki a jelekkel kirakva.Azt tudom,hogy akitől származik az abc,az egyértelműen ért magyarul,de a többi idegennél honnan lehet tudni?Mert elég kevés az esélye annak,hogy ugyanaz az idegen fog eljönni.Ezt így értitek? scratch
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 12:59 am

Jó lenne,ha írnátok erre valamit.Amúgy lenne egy ötletem,valahogy beszéljétek meg az egyik idegennel,hogy vigyen magával egy kamerát,és rögzítsen vele néha egy-két dolgot.pl.űrhajójukat belülről,bolygójukat,társaikat,stb,sokkal könnyebb lenne így tanulni tőlük.Ja és most akkor mi lesz ezzel a táborozással?Mert én is elakarnék menni,de jövőre nem lenne jobb?Többet tudnánk készülni rá.
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 12:32 am

Na,vélemény? Wink
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:01 am

Sleep Question Mad öhhöm...
Vissza az elejére Go down
trunsel




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 03.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:55 am

Hali!

Most fedeztem fel az oldalatokat Razz Jó lenne kapcsolatba lépni a földönkívüliekkel Smile Meg kellene kérni őket, hogy a Fehérház elé szálljanak le délután kettőkor, hogy megoldódjon ez az egész ügy ami már 70 éve húzódik... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 3:41 am

Ja,azóta rájöttem,hogy van ez a lehívójel,meg,hogy telepatikusan beszélnek.Hát igen,el kellett volna olvasni az Izsáky-s szöveget,mielőtt baromságokat írok.Bocs mindenkinek,DE AZÉRT SZÓLHATTATOK VOLNA! Evil or Very Mad
Egyébként a videókamerás ötlet még mindig helytálló.Na mindegy,majd ha valaki reagál,hogy most akkor mikor mentek,akkor lenyugszom. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:32 am

Danny boy ezt rendesen megküldted xD
megbeszélni még nem beszéltük h mikor és hova. de ha jönnél hát oké Very Happy minél többen annál jobb. idén nyáron már nem hiszem. ha nem halunk ki december 21-én akkor jövőre megcsapjuk. vagy pedig ősszel valamikor amikor mindenkinek jó. Smile
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 11:42 pm

ja,csak van egy kis gond(ez meg mr.monk XDD),elég messze lakok erdélytől,max úgy tudnék menni,ha elvisz valaki kocsival.Egyébként nem féltek,hogy elkapnak valami titkosrendőrség vagy hasonló,mint az Izsáky-sztorinál,vagy hogy később zaklatni fognak,vagy valami? Neutral


A hozzászólást Danny192 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 18, 2012 12:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Naemo80

Naemo80


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 22.
Age : 44
Tartózkodási hely : Föld (még)

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Nofene!   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 12:06 am

Sziasztok!

Csatlakoznék a csapathoz! Régóta figyellek már titeket, csak eddig passzív megfigyelőként álltam a dolgokhoz. Ásom bele magam az Izsáky ügybe. Most viszont ideje igazán belecsapni a lecsóba! Smile Nagyon komolyan kell venni ezt a dolgot, minden apró részletnek szisztematikusan utána szeretnék járni. Lesz majd rengeteg kérdésem, készüljetek fel a legrosszabbra! Smile

Szóval üdv néktek, népek! Smile

Hogy áll az utazás? Volt már/lesz? Betársulnék!
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 8:07 am

Olvasd vissza,minden infó le van írva,amit eddig tudni az "akcióról".Amúgy ezekre várhatsz egy évet,úgyse válaszolnak,majd jövő ősszel fogják írni,hogy jaj mégse jóXDDDD Eddy ne vedd sértésnek,de ha már egy oldalt üzemeltetsz illene venned a fáradságot,hogy válaszolsz,főleg ha új tagok kérdeznek.Most Naemo is itt várhat egy csomót,mire válaszolsz ilyen laza rövid szöveggel,amivel még csak meg sem válaszolod a kérdését. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Naemo80

Naemo80


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 22.
Age : 44
Tartózkodási hely : Föld (még)

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 11:57 pm

Hello Danny! Hát ez tényleg elég döglöttnek néz ki. Mindenki elment a Szíriuszra? Smile

Én mindenesetre továbbra is komolyan érdeklődöm az Izsáky ügy iránt, és érdekel minden olyan plusz infó, ami a neten keringő dokumentumokból és általános cikkekből nem derül ki, vagy pontosabb, bővebb azoknál.

Ki fogok menni nagyon hamarosan az egykori helyszínre, akár csak magamban, akár társakkal. Akit (valóban) érdekel a dolog, vegye fel velem a kapcsolatot email-ben: naemo80 kukac gmail pont com!

Más:
Van infó arról vajon, hogy végül is kiadásra kerültek-e a Magyarországra átkerül kéziratok, lettek-e végül valós könyvek (a "Más lakott világok", meg a másik kettő), vagy a könyvkiadás sosem valósult meg? Aki konkrétan tudja a választ kérem mondja! Smile
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 6:30 am

Naemo,én már azon gondolkodom,lehet tervezek egy saját utat,de ha akarsz csatlakozhatsz.Az én e-mail címem: then.e.l1092@citromail.hu
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 6:07 am

Dannyboy... Sad
Elfoglalt ember vagyok. és nem mindig van időm feljönni a fórumra. am se sűrűn használják, jövök amikor időm engedi.
Üdv neked Naemo Smile

Szóval a projekt. Keresem a helyet. amit itt a környéken találtam volna mindet villanyparaszttal kerítették körbe, magyarán vagy megvette valaki az egész mezőt, vagy kisajátították. Egy erdő ugyebár nem túl célszerű egy ilyen tervhez. xDD
van mellettünk egy régi szovjet repülőtér, (Kunmadarasi reptér, Mo. második legnagyobb reptere Laughing )
Oda nem tudom h hogy engednek be embereket. elég nagy nyílt terület, és sok régi de ma még használható hangár is van. egy nagyobb csoport is elférne.
Nem tudom jelenleg kinek a tulajdonában van, de szoktak oda járni airsoftozni, meg motoros találkozókra.

Még egy lehetőség a Kecskeméti reptér. ha már megismételnénk akkor a budaörsi reptérhez felfestett jelből kiindulva kéne most is egy reptérre.

a lényeg nagy nyílt terep, menekülőút ha úgy adódik, jól belátható területnek kel lennie de búvóhelyek is legyenek.

lehetőleg autóval kellene menni. nem tudom hányan lennénk most így hirtelen,és kiknek van autójuk. én spec nem tudnék bevállalni egy olyan utat mint erdélybe ha olyan messzire sikerül. hacsak nem autóval visz valaki, mint pl téged D.Boy

kellenek sátrak, ha egy hét lesz akkor mindenképpen higiéniai lehetőségek. nem kell egy atom eldugott helyre menni, viszonylag elérhető (akár gyalog) távolságon belűl legyen valami település ott élelmiszerüzlet tuti van.

és persze a legfontosabb h a finnyások maradjanak csak otthon. egy hetes szabadtéri "túlélőtúra" nem a puhányoknak való akik már 2 bot keresztbetételétől kidöglenek. az ételt valószínű h szabad tűzön kell főzni.

kivéve persze ha olyan helyet találunk amihez az egyik tag közel lakik,és megengedi h nála megszálljunk.

lehet baszakodni hogy nem válaszolok, meg lehet h az egészből úgyse lesz semmi, de én legalább próbálkozok, keresem az optimális helyet és időpontot folyamatosan minden lehetőséget megpróbálok számításba venni. mellesleg én is várok ötleteket, nem kell mindet tőlem várni.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Infinity8




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 03.
Age : 49
Tartózkodási hely : Hungary NE

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Ökofalu Futurisztika   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 1:47 am

Na???? Smile Shocked sunny I love you

Szeretnék egy ökofaluba költözni..kell egy partner, lélki társ az új élet kezdéshez...


A hozzászólást Infinity8 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 05, 2012 8:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:34 am

Na? rabbit Wink
Vissza az elejére Go down
Infinity8




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 03.
Age : 49
Tartózkodási hely : Hungary NE

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 9:32 am

Infinity8 írta:
Na???? Smile Shocked sunny I love you

Hahóóóóó
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 05, 2012 9:23 am

De most ezt mire is írod? scratch confused
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 12:05 am

Akit érdekel az Izsáky projekt,az ide írhatja azt hogy mit is kellene egy hétre összepakolni.De ne hülyeségeket írjatok ám,csak komolyan.Gondolatokat,és észrevételeket is várok.Jelentkezzenek azok akik komolyan gondolják azt hogy részt vennének benne.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 10:30 am

kellene nekünk olyan h meszes kiskocsi. amivel a focipályákat szokták felszórni. vagy valami hasonló, egy egyszerű meszes zsák is elég aminek kivágjuk a sarkát majd egy vonalon leszórjuk. a mész a lényeg h jól kivehető legyen.

akkor még olyan hogy sátrak. vagy akinek autója van abban szerintem elalszik.

innivaló és élelmiszerkészlet, mert 2-3 hétig tuti ott lennénk. de ezeket egy helyi élelmiszerboltban tuti meg lehet venni.

én június utolsó 2 és júli 1. hetében nyári rendszergazda gyakorlaton leszek szal az nekem nem jó csak juli vége lenne jó vagy aug eleje.

kellene még pár kamera, laptop, meg tartalék akku. ha mindenki beszáll valamivel akkor megoldjuk.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 10:53 am

És a helyszín,az hol lenne?Eddy az időpont az jó szerintem,akkor legalább jó meleg van.Akkor már 2-en vagyunk.Ki csatlakozna még?
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 11:33 pm

A helyszít legjobb lenne úgy kialakítani hogy minél több emberhez közelebb legyen. egy szabad terület, valami kihasználatlan mező, egyfajta "senki földje".
de ehez először az kéne h kik jönnek. mert így nehéz behatárolni a helyszínt. gondolom senki nem akar 100 km-eket utazni ^^
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: UFO-k és földönkívüliek-
Ugrás: