Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel

Go down 
+5
GoDisanAstronauT
kriszta
FregO
Kaniraya
Eddy
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 11:50 am

a legegyszerűbb lenne ha összeállnánk. úgy azért mégsem király, ha mindenki külön külön megcsinálja a maga kis jelét. összeállunk és közös erővel megcsináljuk a nyáron. nálunk mocskosul nagy terület van ahova felrajzolhatjuk.
Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Sfsfsd11

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 15345611

igazából a mi környékünk a semmi közepe, olyan jó, eldugott helyek vannak.
és mivel itt már tavaly nyáron eltanyáztak viszonylag hosszú (minimum 3 perc) ideig egy helyben(nemtom melyik faj) jó esély lehet rá, hogy lejönnek. ha meggondolom talán ez a legjobb hely, ne gondoljátok önzésnek, de láttam amit láttam, és a terepviszonyok majdhogynem a legkedvezőbbek
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 7:50 pm

Eddy, nem is tunik onzesnek, valoban egy egesz jo hely...De szerintem meg vonzobb lenne abban az erdobe egy ,,kis'' tisztason, nem? Ahova elfer a jel?...ti amugy hol olvastatok az eloirast, hogy hova is kell kitenni? Nem lehet, hogy azok csak a ,,mi'' ovintezkedeseinket szolgalatak a ,,szeku''(allam) ellen? Ki tudja azota mar mas a helyzet?! Amugy sem nyuzsognek ezek a jelek sehol a foldon szerintem. Igy valoszinu ha egyet meglatnanak akarhol, ugyis megvizsgalnak. De az is lehet, hogy ok is szabalyokhoz vannak kotve. Ki tudja...
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 7:52 pm

Ja most latom, nincs tisztas az ,,erdo'' melyen xD...nem is figyeltem az also kepet.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 12:24 am

Frego most mondtál igazat az idézőjelbe tett "erdő"vel. ahogy látod, legalább8-10 szer akkora volt. és azt még nem is mondtam, hogy a Tisza egyik holtága folyt keresztül előtte. a település felőli oldalon. Az erdőt azt nemtom mikor vágták ki, de a Tisza szabályozás óta lehet. Szörnyű...

Ki tudja ha nem próbáljuk meg? a hely hatalmas, és Erdélyhez is közel van, csak átugrasz Debretyón keresztül. lol!
az település mellett vezet egy út észak-keletre (képen jobb felső sarok.)
arra is van egy erdő, piszok nagy. oda jártam régebben pecázni(akkora pontyok mint a fél karom cheers )
ott lehet egy tisztás, és nincs a közelben más település.. megnézem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 5:24 am

wow, vannak meg annyira erintetlen helyek arra?!...mert a pontynak azert ido kell akkorara nonie *es nem is no meg mindenhol olyan nagyra). Azt jelenti h. tiszta a kornyezet Smile)
Amugy ja az erdoket itt is hasonlo utemben pusztitjak, nyaron meg a gazdagok szorakozasbol barmit elejthetnek, rajuk nem hat a torveny.
Bar azert ilyen felkor alaku fasort meg nem lattam eloben Smile
De en is egy hasonlo helyre gondoltam...es egy nagyobb tisztasnak tobb elonye is van az edoben...amugy hogy nez ki az a pontyos erdo? mestersegesen ultetett fak sorba?, parcellazva? (nincs osszefuggesbe a cikkel csak en vagyok ra kivancsi)
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 5:25 am

Hat tolem kiprobalhatjuk, en benne vagyok, az elkeszitesben segedkeznek.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 7:56 am

annyira nem érintetlen. régen voltam arra felé, lehet h már azt a tisztást is felszántották amire halványan emlékeztem. meg biztos kivágtak jópár fát. nem olyan nagy az erdő, mint az a félkör alakú(nem véletlenül hívják Nagyerdőnek Very Happy ) megnéztem térképen ha jól látom akkor ink mesterségesen telepített. még mindig a Nagyerdő mellettire voksolok, nagy a terület, egy minimum 50x50-es jel is kifér. ott van jó fedezék, és jól körbelátható a terület. nameg könnyen be lehet kamerázni a helyet.(ha valaki tud biztosítani felszerelést.)
kiskoromban haverokkal sokat szórakoztunk arra, ismerem mint a tenyeremet, a legkisebb gödörig. Cool Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 7:58 am

jah és minimum 6 embernek kéne lennie ott, de minél több annál jobb. olyanok akik jól birják a helyzeteket. szal nem olyan puhányok h már az első éjszaka rinyáljanak mert a természetben vannak, érted Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 10:05 am

Hat igen, te tudod, te ismered jol a helyet, hogy hol lenne a legoptimlisabb...Te hogy gondoltad, bekamerazni a helyet (ha lesz kamera) es ott virrasztani nehany ejszaka? Vagy mi az elkepzeles? Ezt most mindenkitol kerdem amugy.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 10:19 am

felrajzolni a jelet, felállítani a kamerákat, hogy az egész rögzítve legyen több szögből. várni pár napig sátorozós történetben, ha megjelenik az űrhajó, bekapcsolni a kamerákat és aztán már csak rajtunk múlik. ennyi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 8:09 pm

Igen ezzel nagyon óvatosnak kell lenni!Véletlenül is történhetnek balesetek.Főleg egy sátorozásnál!azért kell hogy többen legyenek.És van egy érzésem hogy a Budaörsi reptéren miért nem szált le a hajó!Kit érdekel a teóriám?Ezt is meg lehet vitatni.Azért írtam hajót,mert ők már nem azonosíthatatlanok.Tudjuk kik ők.tudjuk kik ők,tudjuk a kapcsolat módját,tudjuk hogy barátságosak,és szeretnék hogy megismerjük őket.Ezért adták át az embereknek azokat a kapszulákat.Tehát tőlük nem kell tartani,szerintem.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 11:55 pm

Kíváncsi vagyok az elméletedre Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 1:19 am

A reptérrel egy dolgot elszúrtak.Mégpedig...A Jelet azt szépen elkészítették,jó nagy.De amikor az ufó arra járt ,nem észlelt életjelet.A készítők szépen elmentek,amikor kész lett a jel.Az Izsáky projekt részvevői ott maradtak.Biztos hogy ez volt a probléma,én se szállnák le ha nem várna senki,nem?Izsáky is írta hogy sokszor napokat heteket kell várni a kapcsolat létrejöttére.Ezért gondolom azt hogy a Buda Őrsi reptéren nem várták őket.Vannak bizonyos technológiák arra hogy lássák az embereket még nagyon magasról is.Hőkamera,..hasonló.Nekem ez az érzésem.Nektek?
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 2:34 am

Egyébként hol van ez a hely?Ahol ezt a jelet el lehetne készíteni?A felvételek hol készültek?Szerintem nagyon jó hely!
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 8:39 pm

A Buda Őrsi reptéren van az a jel,valamelyik kép alá az volt írva hogy ez nem a hívójel.Azért gondolkodtam azon hogy akkor mi az eredeti,Azért kérdeztelek titeket.Nem hagyott nyugodni ez a dolog,ezért írtam egy levelet a Hihetetlen című magazinnak.Erre az volt a válaszuk hogy egy évig volt felrakva a jel,de de nem történt meg a kapcsolat.Igen,de ha emlékeztek arra amikor azt írtam hogy valószínű hogy nem tartózkodtak ott,és az ufó utasai nem találtak életjelet,ezért nem szálltak le?90 %ban nekem lehet igazam.A jel 1 évig volt ott,de szerintetek az emberek is ott vártak 1 évet?Nem,biztos hogy nem!Izsáky is írta sokszor napokat heteket kell várni.Nekik nem volt türelmük kivárni a kapcsolatot.Van valami gondolatok erre a témára?
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 2:00 am

Kriszta! a felvételek Kunmadarasnál készültek, keress rá google térképen Very Happy
és igazad lehet. én se szállnék le egy olyan területre, ahol senki nem vár.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 8:48 am

Krszta az en gondolatom, hogy igazad van, es egyetertek...minek fecsereljek az idejuket, ha az emberek le sem sz**jak es nem veszk a faradtsagot?! Nem nagyon volt atgondolva.
A tervuk annyi volt, hogy egy hatalmas jelet kirittyentenek a foldre, aztan lesz ami lesz alapon arrebb alltak.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 8:43 am

ja. cél nélkül hiába kezd bele az ember valamibe, nem lesz belőle semmi.
nyáron kell majd csinálni ezt az egészet. legalább 1 hétig kint kell táborozni. ezért is mondtam h akiben nincs meg a kitartás és elhatározás, hogy 1 nap után már nyavalyog, annak nem érdemes belekezdeni se.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 10:27 pm

Teljesen igazad van Eddy!Kevesen hajlandóak időt áldozni a cél érdekében!Pedig az áldozat meghozza a gyümölcsét.Csak tenni kell érte.Én részemről azt szeretném írni ehhez,hogy én írtam egy két levelet .Az 1994 es adatok szerint Izsáky felesége még él,most lehet úgy 64 éves,Az állítólagos címére küldtem 1 levelet.A projektben szereplő telepvezető is él még,vele is próbálom a kapcsolatot felvenni.Lehet hogy semmi válasz nem érkezik rá,de ha nem próbálom meg akkor biztos hogy azon agyalok,miért nem tettem meg!Talán ha látják hogy tiszta szívemből érdekel akkor talán...
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 9:40 am

Remélem, hogy sikerül felvenned velük a kapcsolatot. Jó volna olyanoktól hallani a történetet, akik átélték
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 8:06 am

Nézzétek az 1970-es 3 szemű óriás övén a szimbólumot! VaVuMm!! Wink Twisted Evil

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Crypto%20id%C5%91%20intervallum
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 10:44 am

Szoval ha mar az Izsaky projektnel meg a haromszemu oriasoknal tartunk cyclops melyik honapba gondoltatok kivitelezni a tervet? bounce

alien
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 7:50 pm

nekem teljesen kiment a fejemből az egész. nemtom mikor kéne, úgy néz ki elég zsúfolt lesz a nyaram is. kellemetlen de még idén jó volna megcsinálni, hamár 2012. valahogy nálam mindig minden az utsó pillanatra csúszik Rolling Eyes Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
GoDisanAstronauT

GoDisanAstronauT


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 9:43 pm

Július vége-augusztus eleje körül én is benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 6:33 am

az remek lenne Very Happy ha visszaolvastál (ha jól emlékszek beszéltünk róla) akkor gondolom tudod hogy egy ilyen 1-2 hetes táborozás lenne a jeltől valamekkora távolságra.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: UFO-k és földönkívüliek-
Ugrás: