Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel

Go down 
+5
GoDisanAstronauT
kriszta
FregO
Kaniraya
Eddy
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 11:59 am

azt olvastam régebben, hogy a hold megérkezése előtt a föld a mostani helyzetéhez képest fordítva volt. nem csak hogy függőleges, de a dél és észak fel volt cserélve, mármint az volt az eredeti helyete.
csak az Uránusz széthasadásával és földre zuhanásával annyi a Problémó, hogy az egy gázbolygó. max a holdjai zuhanhatnak ránk.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:00 pm

de jó, h mire befejezek egy üzenetet, írtok rá nem is tudom mennyit affraid lol!
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:03 pm

a holdnak kéne innen eltűnni. az befolyásolja legjobban az embereket. A színpadon: David Icke
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Kaniraya

Kaniraya


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:05 pm

nem tudom, Eddy... gázbolygó, de olyan mértékben változik most minden, hogy ki tudja... flower
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:07 pm

ahhan. igaz. lehet h egy másik dimenzióban az uránusz egy kőzetbolygó, aztán egy féreglyukon keresztül elkaszál minket, miközben mi épp felemelkednénk afro Twisted Evil
sok dolog történik mostanában, ez sem kizárt Very Happy
de most az Izsákyval kéne törődni. felrajzolni valahol, vagy valami, értitek Razz
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Kaniraya

Kaniraya


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:09 pm

Vérzik a szívem, de mennem kell. Majd holnap itt leszek. Szép álmokat nektek! Pusszantás! cheers
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:12 pm

jóéjt! Very Happy cheers
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Kaniraya

Kaniraya


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:12 pm

Azt tudom, hogy a szíriusziak szerint hasonló történik a mostani társadalmakkal, mint anno Atlantisszal és Lemúriával. Újra EGYséget kell alkotnunk, Szeretetben, Fényben. Átlépünk az 5. dimenzióba, legalábbis, aki képes rá. A "MARADék" marad a 3.-4. dimenzióban. Ennyit tudok biztosan.
Vissza az elejére Go down
Kaniraya

Kaniraya


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:13 pm

Mondjuk az is biztos, hogy én szőke, kék szemű emberekkel nem találkoztam. Teljesen másképp láttam őket...
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:18 pm

Eddy amugy talaltak olyan oskori kotomboket ahol a fold forgasi iranya a maival ellentetes volt...majd belinkelem ha megkapom.
Vissza az elejére Go down
Kaniraya

Kaniraya


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:20 pm

Holnap találkozunk... jó éjt! Like a Star @ heaven
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:20 pm

Joejt Kaniraya
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:21 pm

Kaniraya te hol olvasol ennyit a sziriusziakrol (velemenyukrol) ??[justify]
Vissza az elejére Go down
Kaniraya

Kaniraya


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 18.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 12:24 pm

Holnap elmesélem, ha érdekel... de sehol, egyszer jártam köztük, onnan tudom!
Életem legszeretetteljesebb és legboldogabb eseménye volt. Ilyen szeretetet, összhangot, szépséget egy helyen! Epedve várom, az újabb találkozást. Na mindegy. Majd holnap itt leszek, Drágáim... flower
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 8:37 pm

Kaniraya,Nagyon érdekelne,hogy te hogy léptél kapcsolatba velük.A szőkékkel.Amikor náluk voltál mit láttál és tapasztaltál?Tegnap néztem 1 filmet,az volt a címe..Stigma.Az is szó volt benne hogy akár álomban is kapcsolódhatsz az istennel.Nekem is volt ilyen kapcsolatom.De előbb a te élményedre lennék nagyon kíváncsi.Alig várom azt hogy megoszd velünk.Akik itt vannak azok azért vannak itt mert nagy az ő hitük.És keresik az igazságot.Az Izsáky projekthez az alábbiakat tenném hozzá.....A kapcsolat jelét bárhová lehet tenni,akár egy búzamezőre is.de az a lényeg jó nagyban kell megcsinálni!Ők keresik a kapcsolatot,tegyünk érte!!
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 2:08 am

Szóval elég felnyomni egy nagy gabonaábrában, még mész se kell hozzá.
de mégiscsak valami eldugottabb hely kéne ahol nem tudnak rajtunk rontani -vagy könnyen léphetünk ha gáz lenne. mindenkit megfigyelnek aki ilyen irányban gondolkodik. Okuljunk Izsákyék és a Securitate ügyből.
Vagy olyan helyen kéne ahol sokan láthatják? és a nyilvánosságot használni fedezékként?
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 2:17 am

En egy csupasz domb tetejere gondoltam, valmi foszforeskalo festekkel kevert messzel...nem tudom mennyire jo otlet, mindenesetre nem a nyari szezon kozepen ajanlott amikor sok ember jar...Amugy nem tudom a szekuritate mit csinalhat ha elkap...nem sok mindennel vadolhat. Meg arra is gondoltam, hogy az uzenetet egy rezlapra karcolni es a jel kozepeben a fold ala asni nehany cm melyen...es jelolni valami fele modon.
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 2:19 am

Esetleg koordinakat rejteni az uzenetben, ahol majd ,,talalkozol'' vagy az uzenetet kozvetitik, hogy ne tedd ki magad kozvetlen veszelynek? Tlan meg valaszolnak is valami modon.
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 2:26 am

Város,falu határban kell elkészíteni a jelet.Lakott területtől távol.Biztos nem szálnak le ilyen helyeken!Mi nyáron elmegyünk egy helyre ami alkalmas a jelkészítéshez.Szerintem ennyit igazán lehet áldozni az ügy érdekében.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 4:10 am

a foszforeszkáló festékkel kevert mész nagyon jó ötlet. így este is nagyon jól látható.
de a meszet olyan felületre kéne felvinni amivel erős kontrasztban van.
esetleg felvinni a jelet valahol (közben ezt a helyet is figyelni mondjuk egy kamerán.), aztán mellé Szinzu írással megadni a találkozó helyszínét, és időpontját ahol mi várunk. vagy rézlapra felvinni és elásni a jel közepén. amit megjelölünk valahogy.
Jesus Christ....nem könnyű egy szíriuszi fejével gondolkodni(hogy mit értenének meg a mi jeleinkből). Laughing
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 5:20 am

Heh, nem lesz konnyu az biztos. Ti mikre gondoltatok? Milyen anyagbol onteni/kesziteni el a jelet?
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 6:33 am

ATTÓL FÜGG,HOVÁ SZERETNÉD?
MI VAN HOZZÁD A LEGKÖZELEBB??SOK TÉNYEZŐJE VAN!!
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 8:50 am

Ne haragudj meg kriszta, de akkor mond, hogy milyen esetben mire gondoltal. Valamiert az az erzesem, hogy haragszol, neheztelsz ram? ..valamilyen okbol kifolyolag? es ilyen kurta valaszokkal illetsz meg. (persze lehet csak en ertelmeztem igy) A leg lehetsegesebb valasz h. komolytalannak tartasz, v. nem ertem?.
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 9:36 am

Nem akartalak megbántani,de tudni kéne hogy milyen helyen laksz.Vannak e hegyek?Vagy búzamezők?
Olyan helyre tedd a jelet ami a legkézenfekvőbb,amiből sok van!Én a nyáron egy nagy dombra teszem.Távol a lakóterületektől,emberektől.Az az egyik legfontosabb dolog,hogy legyen hely a leszállásra.És biztonságban érezzék magukat!Én is csak úgy szállnék le,fordított esetben.
Vissza az elejére Go down
FregO

FregO


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 10:11 am

Smile termeszetesen nem bantottal meg, csak ugy ereztem mintha nem ,,ugy'' beszelnel velem, de spongyat ra es kosz, hogy kifeltetted...En erdelybol vagyok es en is egy csupasz dombra gondoltam az erdo kozepen, viszont segitseg nelkul nem erost fog menni...es nem sok olyan ember van erre akit ez erdekel (tudotom szerint), (vagy aki nem nezne hulyenek) ti hogy vagytok vele? 1 embernek nem kis munka egy ekkora jel megalkotasa (persze ha meretaranyos meg pontos).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel   Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Izsáky projekt - A kapcsolatfelvétel
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: UFO-k és földönkívüliek-
Ugrás: