Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Furcsa álmok

Go down 
+7
Arthanas
Danny192
Vengeance
GoDisanAstronauT
kriszta
Bálint
Eddy
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 12:04 pm

Ez a topic -mint a cím is mutatja- a furcsa és megmagyarázhatatlan álmokkal foglalkozik. Már nem tudni, hogy mi az álom és a mi a valóság, vagy éppen melyik álom lehet egy látomás a jövőről.
Lehet írni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Bálint

Bálint


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Pittsburgh, Pennsylvania

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 3:15 am

Tisztelettel jegyzem meg, soha nem ír senki sehova a fórumon Sad
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 6:19 am

Én még nagyobb tisztelettel jegyzem meg, hogy ezért akartam beszüntetni egy darabig a chatet, mert mindenki oda ír mindent. de valami nagyokos gyökér felháborodott, hogy "most büntetsz minket? hát így viszonyulsz az olvasókhoz?" vagy vmi ilyesmi. a chatet visszaraktam, de mostmár leszarom az egész fórumot, ha senkinek sem kell. törölni nem fogom, de már baszottul nem izgat, hogy írnak v nem írnak.
az olvasók...le se szarják, hogy csak értük dolgoztam ezzel napokig, nemhogy egy kurva köszönömöt nem kaptam, ezen mondjuk még túl teszem magam. de látod, még csak senki nem is ír ide. így viszonyulnak hozzám az olvasók.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Bálint

Bálint


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Pittsburgh, Pennsylvania

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 8:29 am

Nem erről van szó Eddy! Én nagyon tisztelem a kitartásodat, és kreativitásodat, és semmi rosszat nem akartam ezzel mondani! Ellenkezőleg! Ha valami történik velem, amit ide írnék a fórumra - meglátást, tapasztalatot - hidd el, megtenném! Még most is gondolkodom, hogy tudnám élethűen leírni az ilyen jellegű /paranormális/ észrevételeim, csak a mai napig nem tudom hogyan tálalni őket. Én díjazom a fórumot, mert somindent sokkal nyíltabban tudnánk megbeszélni, mint chat-en. De azt is meg kell értened, hogy nálad/nálam sokkal lustább, értetlenebb és tudatlanabb ember nél, ráadásul nagyon is sok! Ők nem képesek megérteni, miért akartad létrehozni a fórumot, pedig ha tudnák, hogy ennyivel jobb, valószínüleg megértenék ezt Razz A honlaphoz nincs mit mondanom, egyszerűen tökéletes! Én is tudnék mit írni, megosztani, a többi " szellemírtóval " ^^. az Orosz kirándulók rejtélyének olvasásánál a hideg kirázott, annyira élveztem! Csak így tovább! Fel kell nyitni az emberek harmadik szemét, különben maguktól ez sosem fog menni!

Bálint voltam Smile
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 8:39 am

Smile igen tudom, hogy milyenek az emberek, sajnos nagyon is át tudom érezni a helyzetüket. de rohadtul zavar, hogy nem jönnek ide napi 800-1000 látogatottság van ott, ha nem én lennék az admin, el se hinném, hogy itt csak 11 regelt felh van. ha van valami amit szivesen írnál, mondjuk egy cikket a főoldalra, e-mailben elküldheted. az elérhetőségnél megvan. Laughing
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Bálint

Bálint


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Pittsburgh, Pennsylvania

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 11:45 am

oké! akkor elkezdek gondolkodni, és formálok egyet Smile
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: ufok-álmok furcsaságok!   Furcsa álmok Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 4:03 am

Sziasztok.Kriszta vagyok.Nekem rengeteg olyan álmom volt amitől még most is furcsán érzem magam.Nagyon örülök annak hogy van egy hely ahol ezt leírhatom.Ezek olyan álmok amik teljesen valóságosnak tűnnek,nagyon elevenek.Azért kezdtem el a kutatásaimat hogy rájöjjek,van e alapja ezeknek az álmoknak!És igen van!!A biblia is azt írja..Megjelenik az úr angyala álmodban!Nem is tudom melyikkel kezdjem?Ez az egész 20 éves koromban kezdődött.Akkor rendszerint apró szürke kis lényekkel álmodtam,heti rendszerességgel.Az egyik éjszaka felkeltem,felültem az ágyamon,és szemben az ággyal egy szürke nagy szemű kis lény állt.Meresztettem a szemem hogy nem álmodom?Fent vagyok?Tényleg ott van?És ott volt!Ma az orvosok ezt azzal magyarázzák hogy alvás paralízis!Én ebben nem vagyok olyan biztos!Szerintem ők nem éltek át ilyesmit.A másik álmom velük kapcsolatban,Egy ovális helyiségben voltam,vizsgáltak,majd a jobboldali mandulámat kivették.Azt mondták ezzel megmenthetem az egyik társukat.Én ezért cserébe azt kértem tőlük hogy ne töröljék ki teljesen az emlékeimet,mert én nem félek tőlük,sőt kedvelem őket.Ezért csak részleges törlésben volt részem.Képzelhetitek menyire megdöbbentem amikor orvoshoz kellett mennem egy megfázás miatt,azt kérdezte az orvosom hogy mikor vették ki a mandulámat?És miért csak az egyiket?Erre mit mondhattam volna?
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 10:05 am

Kriszta! Shocked
Drága Kriszta! (nem tudom drágázhatlak-e nem tudom hány éves vagy Suspect )
ez enyhén szólva sokkolt. ilyet nem igazán lehet olvasni, max fbi-os ufo aktákban. Ez hatalmas! hirtelen nem is tudok semmi érdemlegeset mondani rá, egyelőre a csodálkozással küszködök Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 6:15 pm

HÁT GONDOLHATOD MIT ÉREZTEM AMIKOR EZT MONDTA AZ ORVOS?
A FRÁSZ TÖRT KI!MIT MONDTAM VOLNA?HOGY ELVITTEK AZ UFO-K?BIZTOS A GYOGYIBAN KÖTÖTTEM VOLNA KI,VAGY LEGALÁBB EGY PSZICHOLÓGIÁN!HA LEHETNE KÉPET KÉSZÍTENI A MANDULÁM HELYÉRŐL,AKKOR MELLÉKELNÉM.DE ENNÉL FURCSÁBB ÁLMAIM IS VANNAK,HA ÉRDEKEL VALAKIT AKKOR LEÍROM ÚGYIS EBBE A FÓRUMBA TARTOZIK.EZÉRT ÖRÜLÖK HOGY TALÁLTAM EGY ILYEN FÓRUMOT,A CSALÁDOM TELJESEN HÜLYÉNEK NÉZ,VELÜK NEM LEHET MEGBESZÉLNI ILYEN DOLGOKAT!NEM HISZNEK SEM AZ ÁLMOKBAN,SEM AZ UFO-K BAN,PEDIG HA TISZTA AZ ÉGBOLT AKKOR NAGYON GYAKRAN LEHET LÁTNI ŐKET.EGY REPÜLŐ SEM KÉPES OLYAN MANŐVEREKRE AMIKET ŐK CSINÁLNAK!DE A MAI EMBEREK FÁRADTAK AHOZ HOGY ÉJSZAKA AZ UDVARON AZ EGET NÉZZE.
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 6:27 pm

EGYÉPKÉNT AZ EMBEREK FÉLNEK HOGY KINEVETIK ŐKET,EZÉRT NEM MERNEK ÍRNI IDE.NEKEM IS NAGY BÁTORSÁG KELLETT AHOZ HOGY MEGOSSZAK VELETEK EGY OLYAN ESEMÉNYSOROZATOT AMIT ADDÍG TITKOLTAM!SENKI SEM SZERETI HA KINEVETIK,FŐLEG OLYAN DOLGOKBAN AMIKBEN HISZNEK,MERT MEGTÖRTÉNT VELÜK.AKIKNEK OLYAN FURCSA ÁLMAI VANNAK MINT NEKEM,AZ FÉL A TÖBBIEK REAKCIÓJÁTÓL.TALÁN MOST HOGY VALAKI ELKEZDTE AZ ÍRÁST,MERTEM VÁLLALNI MAGAM,LEHET HOGY MÁS IS CSATLAKOZNI FOG.EZT NAGYON REMÉLEM,SZERETNÉM ÉN IS TUDNI HOGY NEM VAGYOK EGYEDÜL!EZÉRT KÉREK MINDENKIT AKI ÁTÉLT HASONLÓ DOLGOKAT,AZ ÍRJON,NE FÉLJEN.NE FÉLJEN ATTÓL HOGY KINEVETIK,KIGÚNYOLJÁK!!BÁTORSÁG!!
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 1:11 am

Kriszta kapcsold ki a Caps lock-ot légyszives Smile
kiabálás nélkül is érti mindenki.
Itt senki nem néz hülyének senkit, aki mégis gúnyolódni mer azt én csapom képen egy szívlapáttal, hogy a kirepülő fogai szakítják át a téglafalat. Mad utána nem pattog bounce affraid . de minimum BANNOLOM Twisted Evil
Nagyon érdekes dolgokat éltél meg, sok ember egyszerűen fél az igazságtól. Az én családom sem olyan akiknek bármiről lehet beszélni. Már ahogy érettebb lettem, beláttam h nem érdemes megosztani velük semmi komolyabb dolgot, mert még a végén tényleg a viccosztályon találom magam. de ez a fórum azért készült, hogy az olyanok is mint te nyíltan leírhassák amit gondolnak, amit átéltek megvető és gúnyoló tekintetek nélkül.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 4:44 am

Bocsi a betűkért,de valami baj volt velük.Köszönöm hogy biztatod az embereket az írásra.Nekem is jól esett hogy ilyen ok volt a fogadtatás.Már nem félek a gúnyolódástól,lenézéstől.Ezért ha rendezem magamban a dolgokat akkor leírnám a többi olyan álmomat ami nem mindennapi.Ha belelendülök akkor minden napra lenne egy.Néha magamtól is félek,álmok,megérzések.Vannak olyan dolgok amiket csak úgy tudok,amióta van külön gépem,és ráérek utána nézni dolgoknak csak ámulok és bámulok.Azon a dolgokon amit tudtam, és utána amit olvastam.Nagyon zavarba ejtő dolgok ezek.Általában az ember elolvas valamit,összegzi,kiszűri a valótlan dolgokat,majd alkot egy véleményt.Nálam ez fordítva van.Tudok valamit-nem tudom hogy honnan,aztán elkezdek utána nézni,és amikor rátalálok akkor jön a pánik!Hogy ezt miért tudom?De mindennek megvan a miértje,előbb utóbb kiderül.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 10:09 pm

Természetes hogy biztatom az embereket, nagyon sokan hasonló cipőben járunk Smile Kíváncsian várom várjuk az álmaidat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Bálint

Bálint


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Pittsburgh, Pennsylvania

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimePént. Feb. 10, 2012 11:26 am

Üdv!

nekem annyi bajom van ( mármint nem feltétlenül baj, csak bánom:( ), hogy soha nem álmodtam ilyesmit, vagy legalábbis nem emlékszem Sad.(persze lehet, hogy rejtett dolog volt benne, csak nem tűnt föl)és soha nem is láttam ufo-t/idegent Sad. pedig nagyon kíváncsi lennék rájuk! Bár az igazat megvallva félek is, de valószínűleg csak az ismeretlentől... Ami számomra megdöbbentő és ijesztő volt ( tudom, hogy nem tartozik szorosan a témához Razz ), de a south park-os válogatás, amiben azt mutogatják, hogy szinte minden epizódban el van rejtve valahová egy ideged ( az a tipikus SP-s Smile ). És hogy ennyiszer rejtve ábrázolják, szerintem annak a "jelzése" a készítők által, hogy már köztünk vannak, elvegyülve. A múltkor elalvás előtt agyaltam ezen, és nem is tartottam teljesen hülyeségnek. Egy pl. a K-pax című filmben látható jelenség például még nem is lenne túl kirívó, inkább csak "elmegyógyba való" ügy... Mi erről a véleményetek?

Bálint
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimePént. Feb. 10, 2012 8:54 pm

Szia.Én 40 éves 4 gyermekes családanya vagyok.Ezt azért írom mert így jobban lehet érteni.Az én heti szinten történő álmaim?22 éves koromban kezdődött,és a nagyobbik lányom születéséig tartott.Ami 4 éven keresztül heti 1 alkalommal szürkékkel kapcsolódó álom?valóság ?Volt.Nem voltam oda a fantasztikus filmekért,nem néztem ezeket.Ha néztem volna akkor előfordul hogy azért álmodom ilyeneket,de nem.Egyik este azt álmodtam hogy a hálószoba ablakon lebegek ki,ahogy egyre jobban közeledett az ablak egyre jobban féltem,féltem attól hogy kitöröm.Ugyan ebben az álomban,gondolom hogy egy űrhajóban voltam,mert láttam a földet nagyon magasról,gyönyörű volt,csodálatos.Egy teremben voltam amin nagy hatalmas ovális ablak volt.Reggel amikor felkeltünk a férjem azt mondta hogy nézzem meg a hátát mert nagyon fáj,és azt álmodta hogy kiesett egy csónakból.A háta tele volt horzsolásokkal,ami este még nem volt rajta.Arra gondolt hogy álmában leesett az ágyról.De ha le is esett akkor sem horzsolódhatott fel,hogy?Nem emeletes ágyunk volt.Érdekes!
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 7:21 pm

Sziasztok.Álmomban egy teremben vagyok a fal? 2 oldalán ágyak sorakoznak.Sokan vagyunk,nők,férfiak,felnőttek.A velem szembeni ágy jobb oldalán egy 40 év körüli fekete hullámos hajú,szakállas férfi fekszik.Szinte egyszerre ülünk fel az ágyon,hang nélkül beszélünk.Mit keresünk itt?Hol vagyunk?A többiek miért alszanak?Nem tudjuk,ezért jobbnak látjuk ha mi is lefekszünk.Másra nem emlékszem.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 10:28 am

érdekes, engem egy régimódi kórteremre emlékeztet. nem tudok mit szólni rá, de ha én idegen lennék, külön tartanám az elraboltakat.
talán valami előző élet emlékét láttad, mondjuk a 2. világháború. a sok sérült nagy kórtermekben összezsúfolva feküdt. milyenek voltak a falak? hogy néztek ki az ágyak? ezekre emlékszel?
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 7:38 pm

A falak szürkék voltak,az ágyak pedig egy sima fém szerű lemez.Hasonló a bonc asztalokhoz.És nem volt senkin takaró.Mindenki ruhástól feküdt ott,mozdulatlanul.Ezért furcsa hogy csak ketten ébredtünk fel.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 5:35 am

akkor ez ha földi lenne inkább hasonlítana egy degenerált hullaházhoz ahova csak behajítják ruhástól az embereket, szal semmiképp sem egy kórterem, mitöbb kiváltképp nem tűnik földinek. nem semmi álmaid vannak Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 8:20 pm

Igen tényleg félelmetesek,ha jobban belegondolok.tudjátok ezért kerestem egy ilyen helyet,ahol ezt kiírhatom magamból.Ez is érdekes..Álmomban lebegtem,majd magamra néztem és nem láttam a lábaimat,nem voltak kezeim.Egy kerek fénygömb voltam.Egy kicsit erőlködtem és akkor kitudtam nyújtani a kezem,az is fényből volt.Tudom furcsa egy álom,de nekem is csak most kezd összeállni a dolog.Szerintem a következő amit leírok az ehhez fog kapcsolódni.Sokszor gondolkodtam azon hogy ezekkel az álmokkal valahová el kéne menni,csak úgy kíváncsiságból.De szerintem nem mindegyik álom!Akkor gondolkoztam el amikor az egyik mandulám eltűnt.Véletlen egybeesés?Nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 11:54 pm

Akkor ez egy OOBE volt. (Out Of Body Experience) testen kívüli élmény.
azok akik átélik, hasonlóan számolnak be róla. Meg akik értik a "szakmát" azt mondják, hogy olyankor nincsenek se kezeink, se lábaink, csak energiák vagyunk. 360 fokban lehet látni, mert nem korlátoznak fizikai szervek. Ha megtanulod irányítani, akárhova elmehetsz 1 éjszaka alatt. vannak olyanok akik csak kijárnak a mélyűrbe meditálni, vannak akik más bolygókat látogatnak meg, stb. én felhagytam vele, annyira benne voltam, hogy nem tudtam irányítani.
szal próbálkozz, tehetséges lehetsz, ha így visszaemlékszel rá.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 1:09 am

Akkor ez egy létező dolog?Te is átélted akkor.nagyon furcsa volt amikor rájöttem hogy mégis van kezem.Emlékszem nagyon furcsa,ijesztő volt hogy nincsenek kezeim lábaim.De amikor kiakartam nyújtani a kezem akkor sikerült.Nagyon szép volt!!Te szerinted ezt hogy lehet gyakorolni?Mit kéne tennem?Nagyon szívesen kipróbálnám.Márt csak kíváncsiságból.Veled mi történt?Kérlek írd meg,nagyon kíváncsivá tettél!Csodás lehet.Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 3:02 am

igen létező. a testünk csak egy biológiai gépezet, amibe a lelkünk be van zárva. Alapvetően a léleknek nincs se keze, se lába, se fizikai érzékszervei, mivel nem a fizikai létsíkon van. az hogy sikerült kinyújtani a kezed, gondolom a fizikai testedből visszamaradt berögződés. ha kilépve ki akarod nyújtani a kezed, kinyújtod, ha sétálni akarsz akkor sétálsz, de ezekhez is kell a koncentráció. a látásod 360 fokos a térben (jobbra, balra, fel és le is egyszerre látsz).
Nekem saját akaratomból egyedül egyszer sikerült elérni, nagyon halványak az emlékeim(a visszaemlékezésre is van eg külön módszer amit soha nem tanultam meg Crying or Very sad ) azután nem is sikerült többet saját akaratomból....HANEM! egyszer ülök a buszon, kezdtem beálmosodni, de még éber voltam mert tudtam h le kell szállnom, ez olyan éber Rem... vagy hogy is nevezhetném...
következőnek már csak azt éreztem, mintha zuhannék, és éreztem megremegni a testem, mintha valami visszarántott volna(talán valami lélekvédelmi mechanizmus) ez volt az első alkalom, hogy spontán csak úgy véletlenül kívül kerültem a testemen, de az emlékeim odavesztek. több ilyen is történt, de emlékem nem maradt egyről sem. röviden ennyi. azóta nem is próbáltam, de szerencsére a spontán kilökődés is elmúlt.
Valamilyen regressziós hipnózissal visszahozhatóak lennének az emlékeim róla, de nincs sok értelme.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 3:22 am

Köszönöm.Én utána fogok nézni a dolognak,most már igencsak érdekel.remélem találok valamit róla.Nagyon megfogott ez az élmény.
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 12:59 am

Egy iskolának tűnő teremben vagyok.Jobbról balról asztalok,aminél gyerekek ülnek,arcokat nem látok.2 asztalsor között állok,velem szemben egy magas szőke hosszú hajú ,kék szemű férfi közeledik.Gyönyörű kék szemeibe szinte beleolvadok.Amit érzek akkor nehéz szavakba foglalni.Árad belőle a szeretet,jóság,és a tisztaság.kinézek az ablakon,látom hogy magason vagyok,körben város,de olyan ami nem a mi világunkból való.Nagyon szép,de idegen.Tudom egyszer én is ott leszek.Amióta késztetést érzek arra hogy utána olvassak,azóta sok meglepetésben volt részem.Nézelődtem valamelyik oldalon és megláttam egy képet,Asthar Seran volt rajta.A megdöbbenésem határtalan volt,az én álombeli férfim volt rajta!!Nem hittem a szememnek!Ma már azt is tudom hogy mit jelentett az álmom.Iskola..tanulás,sok gyerek..sok tanulni való,amit éreztem feltétel nélküli szeretet..szeretet.Tehát,tanulj meg feltétel nélkül szeretni mindenkit,ez az alapja az igazi életnek!És ami megfogott az egészben hogy Asthar Seran egy valódi személy.Aki tényleg jót akar.Azóta hiszem hogy a szeretet,csodákra képes!Már tudom ez nem álom volt,hanem egy igazi kapcsolat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Furcsa álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Furcsa álmok
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: UFO-k és földönkívüliek-
Ugrás: