Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Láttál valamit?

Go down 
+5
kriszta
Amanojaku
Bálint
Norbosz
Eddy
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Triniti

Triniti


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 12:30 am

Hmm amondó vagyok először vesézzük ki a te dolgaid Smile

Azt írtad chatre tini korod óta érzed magad egyedül ezekkel, azóta vannak ilyenek? Vagy valami más történt veled akkor és azóta? Férjed gondolom édesdeden alszik ezek közbe Very Happy

Amúgy, nem tudom más hogy van ezzel, de én kb 1,5 éve folyamatosan minden éjjel,fél 3-kor (+/- 10 perc) felébredek minden ok nélkül...párom is hasonló képpen.
Vissza az elejére Go down
Katvi




Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 6:25 am

Igazából kicsi gyerek korom óta történnekn velem furcsaságok, de tini koromban döntöttem úgy, hogy utána kéne olvasni.
Kicsit olyan ez mintha a pszihiáter faggatna. Úgy írtál vissza. Smile
Vissza az elejére Go down
Triniti

Triniti


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 6:43 am

Elnézést, nem faggatni szerettelek volna Smile Csak éreztetni veled, hogy én szívesen segítek abban, hogy meghallgatlak és válaszolok, elmondom véleményem.Hisz ha a történetedre csak úgy ráírok egy másikat, az olyan mintha nem is foglalkoztatna. Pedig nem így van Smile
Vissza az elejére Go down
Triniti

Triniti


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 6:58 am

Ám akkor én is írok valamit Smile

Gyerekkoromban 8 évem körül, volt, hogy mikor anyukámékkal aludtam(féltem)
felébredtem arra, hogy nagyon erősen fénylik aznap este a hold. Legalább is azt hittem az ilyen világos, és telihold van. A sötétítő függönyünkön át kinéztem és 3 gyerekszerű, kopasz valami sziluettjét láttam, amint ott állnak egymás kezét fogva. Nagyon megrémültem, annyira, hogy se levegőt nem kaptam, sem szólni nem tudtam anyukáméknak. Egyfolytában az járt a fejemben, hogy el kell aludnom, muszáj elaludnom! Mert tudtam a reggel eljöttével minden elmúlik, hisz világos lesz, anyukámék ébren lesznek és nem leszek ennyire egyedül. Másnap reggel valami megmagyarázhatatlan trutymó zárta le az orrom, amit nagyon könnyen kilehetett kapargatni,még is egészen az orromtól a szám közti kis mélyedésig le volt fedve,anyukám sem értette mi lehet az. (a viccelődőknek írom, nem, nem takony volt Very Happy )

Ezek után pár évvel még történtek fura dolgok velem, meg én is fura lettem ebben-abban, ami leginkább a tini éveimben jöttek ki rajtam. Nehéz erről beszélni, eddig nem is tettem, mert így megelevenednek a dolgok...és nem feltétlen szeretném ezeket megint át élni.

Anyukámmal a mai napig beszélgetek néha erről, mert mindig is "fura" gyereknek tartott, példának okáért: Egyik éjjel majdnem leütött, mert a függöny mögött álltam a sötétben és bambultam ki az ablakon Very Happy szerinte megbabonázva, még időben rájött, hogy nem betörő vagyok, és nem vágott fejbe Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Katvi




Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 7:27 am

Hűűű, hát ez elég durva amit leírtál, egy kicsit meg is borzogtam.

Amúgy anyukám mesélte, hogy kb 3-4 éves lehettem mikor egyik éjjel riadtan kiábáltam neki, hogy jöjjön gyorsan. Mikor átjött hozzám akkor azt kérdeztem tőle, hogy ugye elment már zöld kicsi bácsi. Meg voltam rémülve állítólag. S azt meséltem, hogy vmit belerakott az orromba. Anyu semmit sem látott.

Jó olyannal megosztani ezeket aki nem nézz hülyének.
Vissza az elejére Go down
Triniti

Triniti


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 8:44 am

Neee, neked is az orrodba :O de mit? Amúgy azért sem jövök ezzel senkinek, mert semmiféle elrablásos emlékem sincs...bizonygatni sem tudom...de sokszor volt olyan, hogy elaludtam nyakig betakarózva (juhujj de imádom Very Happy) majd arra ébredek, hogy a szépen összehajtott takarón rajta fekszem háton...na azt hogy?

Utána amúgy amit leírtam incidens után egy-két évvel meg hangokat kezdtem hallani a fejemből jött! Befogtam a fülem, és sok kis vékony hang egyszerre visított a fejemben!Ez annyira kiakasztott, hogy néha mikor játszottam társaimmal akkor is halálfélelmem volt tőle...emlékszem odamentem anyukámhoz, hogy tegye oda a fülét az enyémhez hátha ő is hallja...de butus voltam Smile

Anyu akkoriban azt mondta, csak beképzelem meg álmodtam ezeket. Majd mikor felnőttem és mondtam neki, hogy még te sem hittél nekem jött a mondat ami nagyon megfogott..."Persze, hogy azt mondtam nem hiszek neked, még is mit mondtam volna egy kisgyereknek? Hogy igen elvittek és ki tudja mit tettek veled?!"

Visszagondolva igaza volt anyukámnak Smile de akkoriban nagyon egyedül éreztem magam ezzel, szinte már dilisnek.
Vissza az elejére Go down
Katvi




Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 8:10 pm

Hát ez nem semmi.

Nekem azt írta egy ufókutató, hogy kicsi kis szondát tettek belém ( az orromba) s azáltal tudnak figyelgetni, vizsgálgatni, tanulmányozni.
Az tény, hogy én egész kicsi korom óta folyton, egész évben egy kicsit taknyos vagyok.
Nem, nem szénanáthás. Olyan ez mintha vmi folyton irritálná belülről az orrnyálkahártyámat.
Meg tini korom óta migrénes, bár lehet, hogy ennek semmi köze az egészhez.
Már gyerekkoromban is gyakran éreztem éjjelente, hogy nem vagyok egyedül a szobámban.
Még mostanában is előfordul.
például mikor a férjem elment hajnalban dolgozni éreztem, hogy vki/vmi odaül az ágy végébe.
Persze megmozdulni akkor sem tudtam. Csak éreztem, hogy mozdul az ágy. S tényleg ébren voltam.
Vissza az elejére Go down
Triniti

Triniti


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 8:52 pm

Jézusom Shocked kezded a frászt hozni rám...Nekem aurás migrénem van...voltam is MR vizsgálaton emiatt,semmit nem találtak, vagy is daganatot gondolom nem. Kérdeztem már Eddyt mit kell keresni, hisz megvannak a felvételek Very Happy:D:D igaz csak a fényképek, mert a cd-t nem tudom, hogy kell futtatni...

Taknyos nem vagyok sűrűn...igazából beteg sem. Nagyon ellenálló szervezetem van. Említettem, hogy tini koromtól furcsa lettem...nem tudom hogy ezek miatt a dögök miatt e.

Ha már ilyen hasonlóak vagyunk, jogos a kérdésem.
Nincsenek, vagy voltak képességeid anno, esetleg most egyéb olyan dolgok, hogy másképp működik a szervezeted, mint egy normális embernek?
Vissza az elejére Go down
Katvi




Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 12:22 am

Én is voltam MR s EEG vizsgálaton is ,d e szintén semmit sem találtak.
Mint írtam én egész évben taknyos vagyok egy kicsit. Zsepi mindig van nálam.
Én glutén és laktóz érzékeny vagyok és sajnos télen sokat vagyok megfázva.
Képességeim? Hm, nem hiszem, nem vettem észre. Mire gondolsz pontosan? Neked van?
Hogy érted azt, hogy furcsa lettél tini korodban?
Én elég egyedül éreztem magam tini koromban.
Vissza az elejére Go down
Triniti

Triniti


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 12:47 am

Hidd el én is úgy éreztem. Sosem voltam olyan, mint a korombeliek...folyton agyaltam, gondolkodtam, kellett a saját tér. Furának tartottak Smile

Lettek olyan képességeim amiket mára már eltemettem és már egyáltalán nincsenek meg, max több évente előjön pár percre.

Az egyik, hogy meg álmodtam sokszor embereket a jövőmből, egy idő után tudtam, hogy ha olyannal álmodom akit álmomban ismerek, de felébredvén nem, később megfogom ismerni.

Példa: Láttam álmomban egy lányt, amint az előszobánkban veszi fel a cipőjét és rám néz közbe. Jó pár évvel később a lány ezt tette, és beugrott ahogy láttam az ismerős jelenetet. Csak ennyit tudtam neki kinyögni: "szóval te voltál az" szegény nem értette Smile el sem mondtam neki. Ma már nem barátnőm.

Sok emberrel volt így, így a leendő szobámat, meg a színét is megálmodtam már, mikor még tervben sem volt az építése.

Aztán volt egy olyan képesség is, hogy hirtelen nagyon élesen hangosan kezdtem hallani egészen halk dolgokat pár másodpercre, de annyi elég volt hogy az kiüsse az agyam a helyéről és frászt kapjak.

Példa: Szobámban ülök, hallok egy hangos veszekedés, vitatást. Nem értettem honnét jön, majd elhalkult susmussá. Kimentem kerestem a forrást a házban, megláttam anyut és apum egy távoli szoba zugában suttogva beszélgetni...megkérdeztem miért üvöltöztek az előbb? Azt mondták nem veszekedtek végig suttogtak, azt hitték alszom...

Ezek mivel megrémítettek, igyekeztem elnyomni őket így mára már nem igazán van nekem ilyen, helyette nagyon jó a beleérzőképességem, azonnal megismerek minden rossz embert, még ha csak egy kis fikarcnyi rossz is van benne, így el is tudom őket kerülni. A reggeli futások közepette sosem tapostam még kis állatokra, egyre sem! Nagyon érzem a jelenlétüket, szinte kiélezetten Smile ezek jók, és kellemesek, rengeteg ilyen van még.

Amiket felnőttnek nehéz volt elfogadni (kemény 23 életévemmel Very Happy) hogy manapság inkább testileg vagyok különböző emberektől (nem külsőleg, úgy átlagos vagyok, bár kinek mi...ezek erősen relatív dolgok)
Vissza az elejére Go down
Katvi




Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 6:12 am

Hát nekem nincs semmi szuper képességem. Illetve van, hogy megálmodom dolgokat, de az nagyon ritka.
Meg 1-2 évvel ezelőttig kisgyerekkorom óta minden éjszaka rosszat álmodtam.
Már egész megszoktam ezeket az álmokat. Aztán egyszer csak megszűntek.
Ezekben az álmokban vmki vagy inkább vmi folyton üldözött.
Nem ember volt, de nem is állat. Éreztem, hogy gonosz szándékkal közeledik felém ezért menekültem mindig ahogy tudtam.
Vissza az elejére Go down
Triniti

Triniti


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 02.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 6:58 am

A rémálmok nem feltétlen rosszak, lehet lélektisztulás is Smile Már nekem sincsenek képességeim...amik voltak sem tudom, hogy a látogatók miatt voltak e.
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 5:47 am

Két képet szeretnék mutatni amit az Etna web cam ról töltöttem le tegnap.Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.http://kepfeltoltes.hu/view/121031/pizzo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 5:50 am

Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 6:02 am

Ó, még egy képem van ezt tavasszal sikerült az Etna cam- nál készíteni szerintetek ez mi lehet?http://kepfeltoltes.hu/view/121031/schiena000M_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
rolika99




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 26.

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 2:15 am

Triniti írta:
Hmm amondó vagyok először vesézzük ki a te dolgaid Smile

Azt írtad chatre tini korod óta érzed magad egyedül ezekkel, azóta vannak ilyenek? Vagy valami más történt veled akkor és azóta? Férjed gondolom édesdeden alszik ezek közbe Very Happy

Amúgy, nem tudom más hogy van ezzel, de én kb 1,5 éve folyamatosan minden éjjel,fél 3-kor (+/- 10 perc) felébredek minden ok nélkül...párom is hasonló képpen.


Szia.Én 13 éves vagyok és engem is érdekelnek az UFOk és én is felkelek szokatlanul de én hajnali 1-3 óra között.ez viszont szerintem valami alvászavar vagy valami olyasmi.Én is megszoktam álmodni néhány napot.
pl:megyünk osztálykirándulásra és az iskolából kiérünk és ugyérzem mintha ez már megtörtént volna és tudom ki mit fog mondani.ilyenkor pl mondom a haveromnak hogy mit fog mondani a tanár és pár másodperc múlva ugyanazt mondja amit a haveromnak mondtam.


A hozzászólást rolika99 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 26, 2012 2:33 am-kor. (Reason for editing : rolika99)
Vissza az elejére Go down
zsoltee




Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 20.
Age : 37

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:07 am

Tôbb kisebb észlelés:
1. Ki léptem a lakásból az udvara, éjjfél volt, a kert kapu felé tekintetem, s egy hó fehér, fényes alakot pillantotam meg a kapuban, kivül állt, de olyan fényes volt, hogy kivehetôvolt a kert kapu môgôtt állt, amikor észre vette, hogy én is észre vettem három szôkenéssel a farakásunk môgé ugrott kb. magasága 120-150cm kôzôtt lehetet, hát nem mertem, megnézni kôzelebbrôl, inkább be vonultam a lakásba,
2.Egy fény pont hol kisebbnek látszik, hol pegig nagyobbnak s majd 4-5 "szôkdelés" uttán ektünik.......
3.Egy nagyobb fénypont kisebb lesz majd eltünik, tehát kilép a légkôrbôl......
4.Egy repülôgép kôrül 3 fénypont mozog tôbb irányba......
5.Egy fénypont nagybsebbeségel halad az égen kb. 10 mp-ig volt látható.....
6.Egy zôld sarki fényhez hasónló fényjelenségnek voltam szemtanúja(nem mostanában tôrtént, hanem tôbb, mint 10 évvel ezzelôtt)
7.Tôszôr(háromszor) láttam ezüstôsen csillogo tárgyat fényesnappal, szinte csak siklot az égen, mintha csak vitorlázna, de hirtelen eltünt
8.Ezt sokkan alvás paralizisel magyarázák, de nem kivánom senkinek, mert igencsak rémisztô volt, nem szeretném átélni újra, nos kb hajnali félhárom lehettet, felriadtam, nemtudtam megmozdulni sem megszólalni, tôbb magas fekete hosszú karú és újju alakot érzékeltem, magam kôrül, matatak fôlôttem, mintha viszgálgatnának, melkasomon éreztem egy erôt, mintha ez az erô taszitana az ágyba, motyogást hallotam, vagyis inkább érzékeltem fejemben, küzdôtem, hogy megtudjak mozdulni, jobb kezem kb. félóra küzdelem után megtudtam mozditani, úgy mozdultam, hogy magam mellé felfelécsaptam és valami puhába csapodot, ezután megszünt az észlelés, nos reszkettem s vert a viz, s nehezen tudtam vissza aludni.......
Vissza az elejére Go down
zsoltee




Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 20.
Age : 37

Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 11:34 pm

Full tiszta kék ég haveral
sasolunk mint az állat, halljuk,
hogy a kib****ot repül bug
feletünk,(kôzeledik,fôlôtünk
van,majd távolodik), de nem
láttuk csak hallotuk, repülô hangja
volt, az ég tiszta és kék, de nem
lehetet látni semit.... ez volt
pénteken..... tegnap meg 3 ufot
láttam 18:45 volt kb telom nem
volt nálam, az egyik fényes ovális
tárgynak látszot kb 3 perig láttam
észak keletre, majd a felhôben
eltünt, a másik megjelent maj kb
10 mp és eltünt ez fekete csíknak
láttam dél felôl, a harmadiknak
pedig szürkés kisé csillógó fénye
volt ezt kb félpericig láttam nyugatra, amúgy két vadászgép is elhuzzot egymás mellett, meghát 16:30-kor láttot "kondezcsíkocskák", már igencsak elterültek.......
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Láttál valamit? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Láttál valamit?   Láttál valamit? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Láttál valamit?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: UFO-k és földönkívüliek-
Ugrás: