Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lacerta interjú avagy HOAX nak áll a világ

Go down 
SzerzőÜzenet
G. Freeman

G. Freeman


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 04.

Lacerta interjú avagy HOAX nak áll a világ Empty
TémanyitásTárgy: Lacerta interjú avagy HOAX nak áll a világ   Lacerta interjú avagy HOAX nak áll a világ Icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 9:17 am

Szóval rövid és tömör leszek, mert nem kenyerem az írás.

Sokáig nem igazán értettem hogy mi az ami zavar engem a „Lacerta interjú” -ban, de végül megértettem. Első körben az az ami nem igazán volt szimpatikus hogy az embereket nagyívben lenézik, mert az állítása szerint az ember nem „őshonos” a földön, hanem egy kreálmány. Ezen egy kevés gondolkodás után azért túlteszi magát az ember mert ugye nem vagyunk mi teljesen hülyék csak nem az evolúció tolt maga előtt oly sebesen. Aztán ott vannak az UFO -k ugye amik húha de olyan fejlettek hogy csak na. Mert azok biza ott lebegnek ahol akarnak meg nem kell nekik atomenergia mert így meg úgy működik de az emberek olyan buták hogy lepaktáltak egy gonosz idegen csoporttal és most nagyon rosszul csináljuk az ufókat mert van benne sugárhalytómű meg atomenergiával működik stb-stb. Na részemről ez volt az a pont maikor egy idő után és sok átgondolás, érvek kontra ellenérvek felsorakoztatása után arra a következtetésre jutottam hogy az egész egy nagy HUMBUK. Vagy ahogy a mai fiatalok mondják FAKE, HOAX, stb-stb. És ez az egyetlen tény nálam üti az összes többi ellenérvet.
Konkrétan a földön „gyártott” UFO -k energiaszükséglete atomenergia általi előállítása. LOL Emberek, gondolkodjunk már egy kicsit. Tesla már az 1800-as évek vége vagy az 1900 -as évek elején kifejlesztette a nullponti energia kicsatolást. Tehát cirka 100 évvel ezelőtt kitalálta hogy hogyan lehet korlátlan mennyiségű energiát előállítani. Igaz a terveinek nagy részét igyekeztek titokban tartani de hála istennek nem sikerült mindent eltitkolni. Igaz egy egész iparág épült arra hogy a ilyen és ehhez hasonló találmányok és feltalálók élete és művei a kukában végezzék. Persze csak a hétköznapi emberek számára. Most gondoljuk át. Ugye azt senki sem hiszi hogyha itt a földön az emberek egy UFO -t akarnak építeni a nem létező idegenek nem létező tervi alapján egy nem létező nem titkos nem katonai nem bázison akkor belepakolnak x Kg atomot hogy legyen elég energia mikor tisztában vannak a Tesla -féle találmányok képességeivel. Tehát ha a fenti mondat szerint nem épül meg a nem UFO és nem repül mert nem kell neki energia akkor biztos hogy nem Tesla egyik nullponti energia kicsatoló szerkentyűjét fogják használni mert az ugye biztonságos. Tehát nekem úgy tűnik hogy ha ez az interjú igaz akkor ezek a hüllő lények butábbak mint amilyennek gondolnák magukat a sok millió éves evolúciójukkal együtt, vagy az egész egy jól kitervelt mese hogy az emberek ne figyeljenek oda a valóságra, vagyis valamit megint eltitkolnak előlünk, csak nem tudjuk mit, mert már megint teletömték a fejünket sok marhasággal hogy a végén már ha az igazságot tolnák az orrunk alá akkor sem hinnénk el.
Vissza az elejére Go down
 
Lacerta interjú avagy HOAX nak áll a világ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SOPA - Avagy azt nézed, amit engedünk...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: Összeesküvés elméletek-
Ugrás: