Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ingyen energia

Go down 
+8
resystance
csakiteam
papamaci38
LJA
Somogyi Béla
böngésző
G. Freeman
Eddy
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
resystance




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: #2   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 07, 2013 1:29 pm

Megépítettem a kisebb változatot is, amiről szól ez a topic, és egész jó. Erősebb, mint a nagy, amit itt feljebb írtam. (Bár abba nem kerámiakondik kerültek.) Panelszobában próbáltam egy pár méteres összetekert antennával, 150 mV-ot adott. Gondolom normális antennával más lenne a helyzet, de a lényeg, hogy működik.
Vissza az elejére Go down
csakiteam




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 17.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 12:08 am

Hi.
ES z a cucc mennyi eneriat d?
hany V, es ? mA.
Valaki marmegepitett, ha igen irja le a tapasztalatat.
koszi.
Vissza az elejére Go down
resystance




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 1:35 am

csakiteam írta:
Hi.
ES z a cucc mennyi eneriat d?
hany V, es ? mA.
Valaki marmegepitett, ha igen irja le a tapasztalatat.
koszi.
Csak egyet kellett volna visszaolvasni.... Wink
Konkrétan 100mV-t mértem a naggyal, de nagyon érzékeny. Ahogy arrébb mentem, megváltozott. A leírás szerint többméteres antennával 40 voltot lead.
A kicsivel 150mV-t mértem, de az lassan töltődik. De hozzáteszem, hogy panelszobában mértem ezeket, és nem többméteres kifeszített antennával, hanem egy félméteres kábellel. Ahhoz képest jó. geek
Vissza az elejére Go down
resystance




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Experiment   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2013 6:39 am

Tervezem, hogy kikísérletezem, hogy a legjobb az összeállítás. Hány uF, milyen kondik, egyéb struktúra, stb. Majd leírom ide az eredményeket. Wink
Vissza az elejére Go down
xian06




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Nov. 11.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 3:51 am

Megnéztem ezt a 4 akkus megoldást.
Szerintem ez egy rendszer része a betáp és a töltés.
Ugy gondolom van egy Tesla tekercs és egy jeladó még hozzá. Az soros áramkörben a 2x 12V azaz 24V táplálja meg Tesla tekercset. Majd a jeladó pár ezred vagy tizezred másodperc után átkapcsol a párhuzamos körre hogy a Tesla tekercsböl jövö áramot eltárolja a két akkuban. Ezek az akkuk töltik egyrész a 24V os betápot valamint képesek a plusz energiával motorok meghajtani,füteni, világitani stb stb
Vissza az elejére Go down
mister81




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2014. Jan. 26.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 9:46 am

Somogyi Béla írta:
Eddy írta:
Az egyik "kollégám" tavaly egy netes kapcsolási rajz alapján sikeresen előállított egy ingyen energia berendezést, ha úgy tetszik panelt (több panel sorosan való összekapcsolásából megtöbbszörözhető a teljesítmény)
Az eddigi legsikeresebb kísérletnél ~120 Voltot affraid sikerült kinyerni egy panelból.
Íme az eredeti kapcsolási rajz amiből a kolléga, J. Márton kiindult:
Ingyen energia - Page 2 Free_elec
Többen sikeresen megvalósították, az alkatrészek nem kerülnek többe pár 100 forintnál, de ez is boltfüggő.
Mivel ismerjük a könyörtelen tudósvadász energialobbit, a jelenlegi tökéletesen működő szerkezet kapcsolási rajzát nem teszem be ide, hanem csak e-mailban küldöm el annak aki szeretné megvalósítani.  Very Happy
 Hali még új vagyok a topikban de az általad beillesztett kapcsolási rajzról érdeklődnék: Megtudnád adni a kondenzátorok értékeit? És a javasolt dióda tipust?

Vissza az elejére Go down
G. Freeman

G. Freeman


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 04.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Üdv!   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 6:35 pm

Szóval elég rég jelentkeztem, de akadtak gondok az életben.

Szóval a lényeg hogy sikeresen teszteltem egy free energy megoldást.
a kapcsolás elég 1xű csak a kondik drágák.

https://www.dropbox.com/s/nzn8ag0e8l0tfrp/output.pdf

Cirka egy óra alatt sikerült visszatöltenem egy 8 votlig merített ekkut 11.5 voltig. aztán beszart a relé.
Ennek a megoldásnak az átka hogy beég a relé kontakt.
Elnnebne elkezdtem a fetes megoldás megvalósítását. Természetesenb evidens hogy a vcezérlő minél kevesebbet fogyasszon, de ez egy másik kérdés, jelenleg ezen is dolgozom.
A kapcsolásban a vezérlő áramkört szándéklosan nem raktam bele mert az bármi lehet egy astabil multivibrátor 2 tranzisztorral vagy egy 555 -ös megoldás vagy pic. Szóval mind1, a lényeg a 0.5 és 2 HZ közötti tartomány.



További szép napot.

U.i.: Nekem egy több farádos kondi párosom van tehát egy kisebb kapacitásúval valószínűleg lassabban tölt.
Vissza az elejére Go down
Andreaska91




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2014. Dec. 11.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 12, 2014 2:03 am


Üdv
Nem tudtok valami egyszerű olcsó kapcsolású free energit ? egy kis led világitásnak kéne de az éjjel nappal ingyen adjon fényt . Ha valamit tudtok szívesen elfogadom Wink
Vissza az elejére Go down
Andreaska91




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2014. Dec. 11.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 12, 2014 2:07 am

Az első oldalon valaki írta hogy a szénkefe elég mint a huzat és hogy bronz kéne neki , próbáltad már bróm kefével ? Nekem a fúró kommutátor sérült volt ette a szénkefét , egy önindítóból vágtam bele egy újat aztán a komutátort koptatta be és szikramentesen szépen fut azóta Smile
Vissza az elejére Go down
szabicrs




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2015. Mar. 14.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 7:22 am

Andreaska91 írta:

Üdv
Nem tudtok valami egyszerű olcsó kapcsolású free energit ?  egy kis led világitásnak kéne de az éjjel nappal ingyen adjon fényt . Ha valamit tudtok szívesen elfogadom Wink
Üdv!
Nézd meg a youtubon a hamulámpát: Egyszerű, nem sok cucc kell hozzá, 3 hónapig megy éjjel nappal. Kipróbáltam, működik.
Vissza az elejére Go down
G. Freeman

G. Freeman


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 04.

Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: tesla es kapanadze   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 25, 2017 7:43 am

Üdv naaagyon rég nem voltam de a dolgok változnak.
Tesla féle 4 aksis dolog "házilag" nem baba, előállítási és hasznosulási dolgok miatt.
Fetes vagy egyéb félvezetős megoldással meg sajnos nem működik a dolog...

Jelenleg egy ehhez hasonló van megépítve: http://jnaudin.free.fr/kapagen/replications.htm
De a végső cél ez: http://users.atw.hu/maa-heru/ingyen-energia/Tariel%20Kapanadze%20-%20_Transparent%20Box.jpg
http://users.atw.hu/maa-heru/ingyen-energia/Transformer.jpg

De ennek is vannak buktatói.
De ezzel később jelentkezem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ingyen energia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingyen energia   Ingyen energia - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ingyen energia
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: Hogyan függetleníthetjük magunkat a szolgáltatóktól?-
Ugrás: