Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Találkozások szellemekkel - Beszámolók

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 6:53 am

Rengeteg emberrel előfordul, hogy természetfeletti eseményre utaló jeleket érzékel maga körül(ok nélkül mozgó tárgyak, kopogások, zajok, vagy konkrét jelenések). Általában ezek szellemekre, -neadjisten- démonokra utalnak.
Ide várom a beszámolóitokat.
Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 1:02 am

Nem lehet,hogy ezek valamiféle hologramok?A zajok,és mozgó dolgok meg a hologram körüli mező miatt lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 4:29 am

egy hologram körül nem hiszem h lenne bármilyen mező. a hologram egy 3d-s kivetülés a térben. nem értem mi értelme lenne ókori kastélyokba, temetőkbe, elhagyott házakba, börtönökbe, kórházakba hologramokat rakni. kinek érné az meg, ha a Blue Beam technológiát csak úgy jelentéktelen kisemberek ijesztgetésére használnák fel? én a szellemeknél arra asszociálok inkább, hogy különböző dimenziókból, és párhuzamos valóságokból átszűrődő képek.
esetleg a múltból is mutathat képeket, szerintem az idő és tér szövete egy érzékeny metafizikai "anyag", amin erőteljes érzelmek és energiák hatására átszűrődhetnek képek, esetleg fizikai anyagok, ezt nevezik idő vagy dimenzióutazásnak. erről több feljegyzés is van. nem tudni, hogy esetleg mi magunk nem-e jelenünk meg ebben a pillanatban is szellemként a jövőben vagy egy másik dimenzióban, v párhuzamos világban.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 7:57 am

Nem is azt mondtam,hogy emberek vetítik ki,inkább alienek.De amúgyis,a lélek gömbformájú,nem?Akkor hogy lehet egy szellem ugyanolyan,mint életében volt?Szerintem tuti,hogy egy másik dimenzióból szűrődnek át,ahogy mondtad.Valami zavar biztos van.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:50 am

az idegeneknek sem lenne sok hasznuk belőle ha szellemeket vetítgetnének ki ide-oda nincs sok értelme. a lélek nem gömb. nem tudom hirtelen definiálni, mert elég késő van, de hasonló lehet az asztrál testhez.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 7:39 am

attól még,hogy szerinted nincs értelme,attól még lehet,hogy van csak te nem tudsz róla.amúgy meg azthiszem pont hogy te írtad,hogy a lélek gömb lol!
Vissza az elejére Go down
zsoltee




Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 20.
Age : 37

Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 9:43 am

A leket definiálták már gômbformában is Danny. De ezt nem csak Edytôl hallotam ill. olvastam már.....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozások szellemekkel - Beszámolók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozások szellemekkel - Beszámolók   Találkozások szellemekkel - Beszámolók Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozások szellemekkel - Beszámolók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: Szellemvilág-
Ugrás: