Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Új világrend (New World Order / NWO)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Új világrend (New World Order / NWO) Empty
TémanyitásTárgy: Új világrend (New World Order / NWO)   Új világrend (New World Order / NWO) Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 6:34 am

Mit gondolsz róla?
Szerinted ehhez közelítünk?
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Bálint

Bálint


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Pittsburgh, Pennsylvania

Új világrend (New World Order / NWO) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új világrend (New World Order / NWO)   Új világrend (New World Order / NWO) Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 11:55 am

Sajnos igen. És sajnos olyan mértékben, hogy elkerülhetetlen. Ugyanis az embereket oly mértékben befolyásolta a Való Világ effektus ( amit én hívok így, és az emberek beszükült tudata, és ha az igaszságot hallják, elhessegetik, hogy " ugyan már, ne legyél hülye..." ). És az emberek -szerintem LEGALÁBB - 95%-a ebben az álomvilágban él. És kizökkenthetetlen

Bálint voltam
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Új világrend (New World Order / NWO) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új világrend (New World Order / NWO)   Új világrend (New World Order / NWO) Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 8:34 am

Nagyon jó elnevezés. "Valóvilág effektus" lehetne inkább valóságshow effektus Very Happy
én erre azt szeretem mondani amit David Icke mondott (megpróbálom saját szavimmal): Ha az embereket bezárod egy dobozba, és elhiteted velük, hogy az a teljes valóság ami odabent van, és más nincs is kint, majd te kinézel a dobozon kívülre és elmondod az embereknek, hogy mit láttál odakint, akkor nem fogják elhinni, mert számukra a doboz belseje a teljes valóság. Az emberek inkább elzárkóznak előle, hogy inkább a kényelmes fotelban bámulják a tévét és a hazugságokat. Régebben ezt szomorúnak tartottam, de mostmár kicsit dühítő.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Bálint

Bálint


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Pittsburgh, Pennsylvania

Új világrend (New World Order / NWO) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új világrend (New World Order / NWO)   Új világrend (New World Order / NWO) Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 11:47 am

Platón barlangja Smile
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Új világrend (New World Order / NWO) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új világrend (New World Order / NWO)   Új világrend (New World Order / NWO) Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 11:01 am

igaz. Rolling Eyes
A barlanghasonlat. Már olvastam róla korábban valahol. Smile
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Bálint

Bálint


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Tartózkodási hely : Pittsburgh, Pennsylvania

Új világrend (New World Order / NWO) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új világrend (New World Order / NWO)   Új világrend (New World Order / NWO) Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2012 12:48 am

nézd meg a youtube-on
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új világrend (New World Order / NWO) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új világrend (New World Order / NWO)   Új világrend (New World Order / NWO) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új világrend (New World Order / NWO)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: Összeesküvés elméletek-
Ugrás: