Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Furcsa álmok

Go down 
+7
Arthanas
Danny192
Vengeance
GoDisanAstronauT
kriszta
Bálint
Eddy
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:52 am

Szeretnék valamit megosztani veletek.Ma délelőtt kint voltam az udvaron a nyulaimat etettem éppen.Nem járt az agyam semmin sem,nem agyaltam,csak tettem a dolgomat,majd egyszer egy szó jutott az eszembe ,dezignáció.Ez járt egész nap a fejemben.Most értem rá hogy megosszam veletek,hátha van valami véleményetek a jelentésével kapcsolatban?!
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 2:59 am

Vissza az elejére Go down
kriszta 1871




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 21.

Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 6:32 am

kriszta írta:
Szeretnék valamit megosztani veletek.Ma délelőtt kint voltam az udvaron a nyulaimat etettem éppen.Nem járt az agyam semmin sem,nem agyaltam,csak tettem a dolgomat,majd egyszer egy szó jutott az eszembe ,
dezintegráció.Ez járt egész nap a fejemben.Most értem rá hogy megosszam veletek,hátha van valami véleményetek a jelentésével kapcsolatban?!
Vissza az elejére Go down
adamjayk




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 12.

Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 12, 2012 12:42 pm

Sziasztok!
Két féle furcsa álmom van összesen, és folytonos Deja Vu érzésekben szenvedek.

Az egyik álmom: Sötétség, sehol semmi, mintha megszűnt volna a világ, majd egy mesebeli pillangó rám nevet és integet, ezt követően egy Jeff Goldblum-hoz hasonló fickó ennyit mond, hogy : "A Francba" majd balra fordítja a fejét.


A másik álmom: Zuhanok és általában mindenki felébred, mielőtt földet érne, nos én sosem. Sípoló hangot hallok a fülemben, nézem a betont, kezeim széttárva mint egy hasast ugró ember, majd felkelek és akkor jön a köd és utána ébredek.
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 17, 2012 2:02 am

"majd egy mesebeli pillangó rám nevet és integet" mit szívtál? Laughing
Viccet félretéve,ez a mondat tele van logikai hibákkal,rád nevet?De honnan jön elő,előtte egy szóval sem említetted,hogy ott lett volna,ezt a mondtatot meg úgy írtad,mintha már ott lenne.Egy pillangó hogy tud nevetni? cheers és integetni?Jeff goldblum meg mit keres ott? cyclops Ja,és ezeket hogy látod,ha teljes sötétség van??! affraid bounce Namindegy,csak gondoltam szólok,hogy máskor figyelj az írásodra.Amúgy ezek csak álmok,semmi jelentőségük.
Vissza az elejére Go down
zsoltee




Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 20.
Age : 37

Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 10:30 am

6 éves kóromtól 14-15 éves
koromig volt egy vissza térô
álmom, mely amig meg
nemszünt, arról szólt, hogy tôbb
tiz fajta idegen lény jôtt a kis
azonosithatatlan járgányával, tôbb
részletre nem igazán emlékszem
sajna, egy másik álmom pedig
arról szólt, hogy pizsamában az
udvaron állok, felnézek az égre s
egy ufo-t látok magam fôlôtt, be
kellet álljak egy fényoszlopba,
kezemet a testem mellé szoritva,
s emelkedtem, éreztem ahogyan
elemelkedem a fôldtôl s ahogy
egy erô vissz felfelé, s ahogy
beértem a belsejébe minden
fehér fényárban uszot, eddig
emlékszem.....
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 29, 2015 4:11 am

Sokan olvastátok az eléggé furcsa álmaimat,2012 április 22.-i álmomban 2 napot láttam az egyik naphoz 5 bolygó tartozott.Sokáig nem voltam itt köztetek,nem olvastam semmit a mai napig,ezért meglepődve láttam hogy egy 2012 novemberi,vagy decemberi bejegyzésben olvastam a Nibiruról aminek 5 bolygója van-elég érdekes nem?Ismét előbb álmodom,aztán olvasom!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Furcsa álmok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Furcsa álmok
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: UFO-k és földönkívüliek-
Ugrás: