Global Mysteries Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Furcsa álmok

Go down 
+7
Arthanas
Danny192
Vengeance
GoDisanAstronauT
kriszta
Bálint
Eddy
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 3:45 am

Az az álmom amiben Asthar Seran szerepelt,15 évvel ezelőtt volt.A tegnapi napig semmit nem álmodtam róla.de éjjel nagyon furcsa álmom volt vele kapcsolatban.Egy űrhajó irányító termében voltam,láttam hogy emberek ülnek irányító konzoloknál,4-5 voltak.Velem szemben egy 45-50 éves szőke rövid hajú férfi állt,a kor már látszott rajta.Azt mondta nekem hogy ő Asthar,de nem hittem neki,nem hasonlított arra akivel régebben álmodtam.Folyamatosan azt hajtogattam hogy vigyen hozzá,de a válasza mindig az volt hogy ő az akit keresek.Sok idő telt el a legutolsó találkozásunk óta,de ismét itt van.Verítékben úszva ébredtem fel.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 10:57 am

nem semmi álmaid vannak Smile
kár hogy én csak olyan hülyeségeket álmodok h kacsákkal együtt totyogok át az úttesten, meg kavicsesővel, meg még olyanra is emlékszek a közelmúltból h zuhanok. de egy végtelen szakadékba rohadt gyorsan. és mikor álmomban földet érek, arra ébredek h rázkódok egyet az ágyon mintha tényleg leestem volna. :O
neked legalább érdekesek az álmaid Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 9:43 pm

Igen érdekesek,de félelmetesek is egyben.Sokszor hetekig furcsán érzem magam tőle.15 év alatt nagyon sokat változtam,nem nézek tévét,akinek tudok annak mindig segítek,csak positiv gondolataim vannak.Ha valaki olyan dologról kezd el beszélni ami durva,pl halál,háború,gyilkosság,éhezés stb,azt mondom neki hagyja abba,inkább olyan dolgokról beszéljen mint,születés,vagy vicces dolgokról.Néha úgy érzem nem ide tartozom,mit keresek én itt?Nagyon várom hogy valami történjen,akkor megnyugodnék.Érzem,tudom célom van,de mi?Ezt ti is érzitek?Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?
Vissza az elejére Go down
kriszta




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 13.

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 1:30 am

A legújabb álmomban,az eget láttam,de 2 nap volt fent,az egyik a jól ismert a másik az narancs sárga volt.A narancs sárga naphoz 5 bolygó tartozott,ami szépen, a narancs sárga nap körül volt elhelyezkedve.Nagyon szép,d igen idegesítő zavaró álom volt.Leizzadva ébredtem,és az egész napomra rányomta a bélyegét.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 7:14 am

na ez komoly. a Jupiter nap beindult? :O vagy képes vagy átlátni a dimenziók szövetén, vagy a jövőt látod. nem semmi Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 7:55 pm

érdekes álmom volt az elmúlt éjszaka.
láttam az égen egy bolygó vagy egy hatalmas űrhajó sziluettjét megjelenni és közeledni. végén a fél eget betakarta mint egy plafon. aztán fel is ébredtem.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
GoDisanAstronauT

GoDisanAstronauT


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.
Age : 30
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 10:02 pm

Nagyon érdekesek az álmaid Kriszti, a kétnapos álmod tényleg hasonló a Jupiter Nap jövőbeni létéhez. Nekem soha nem voltak ilyen álmaim sajnos :S Tegnap is egy hippi sráccal álmodtam aki az erdőben élt és horgászott én meg ráugrottam a halra amit kifogott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 6:29 am

GoDisanAstronaut! ez király Very Happy elélnék egy erdőben, valami folyópart mellett, lenne ételem és vizem meg fám télire. szabad élet Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
GoDisanAstronauT

GoDisanAstronauT


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.
Age : 30
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 7:30 am

Én is ilyenekről álmodozok Smile Majd az aranykorban Very Happy
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 8:14 am

ja majd akkor de végülis most is meg lehetne tenni, nem olyan nagy cucc. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Vengeance




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 16, 2012 3:19 am

Hy,
Szeretem ezt az oldalt mert sok marhaságot olvasok itt amikor unatkozok és már sokszor akartam ide írni és most el is jött az ideje.
Kezdjük ezzel a Jupiterből nap dologgal.
Ebben ti tényleg hisztek? Vagy ti bármiről elhiszitek hogy igaz ha valamilyen oldalon le van írva? Nem akarok kioktatni senkit, de utána járhatnátok ezeknek a dolgoknak tudományos szemszögből is. Megnyugtatok mindenkit a Jupiterből NEM LEHET nap, hogy miért? Mert a gázóriások nem képesek csillaggá változni. A csillagfejlődés egy gigantikus molekuláris felhővel kezdődik, amit csillagbölcsőnek is neveznek( ha kép kell írjátok be googleba hogy csillagbölcső). De ez kicsit átment offba amiért elnézést kérek mert tényleg nem ez a lényeg csak azért tértem ki erre mert 1 kicsit szúrta a szemem.
Kedves Kriszta!Ezek az UFO-s álmok szerintem tényleg csak álmok, az hogy egyszer felébredtél és láttál 1 szürke lényt az ágyad előtt az tényleg csak álom paralízis volt(ami egy undorító dolog remélem nekem sose lesz ilyen).
Ezt a mandulás dolgot meg valahogy nem akarom elhinni.(Gondolom kiskorodban volt egy műtéted ahol eltávolították a mandulákat és az egyiknél meg maradt 1 csonk vagy valami. (Ha az orrmanduláddal történt volna ez akkor azt mondanám biztos visszanőtt de tudom hogy torokmandula nem képes ilyesmire)
Még hozzászólnék ezekhez az UFO-t láttam dolgokhoz. Szerintem ez mind kamu. Félre ne értsetek én elhiszem hogy vannak "űrlények" hiszen a világegyetem végtelen DE nem hinném hogy a föld légkörében légi parádéznának napi rendszerességgel aztán csak úgy elmennének (főleg hogy a legtöbb ilyen videó az Egyesült Államokból származik aminek a legjobb a légi ereje.
Igen van 600 millió videó hogy jaj csészealj itt csészealj ott de könyörgöm ezeknek a videóknak a minősége 1 kalap sz@r, ami meg jó minőségű azon meg alig látszik valami.
Nem várom el hogy hirtelen megváltozzon a véleményetek, de szerintem nem kell minden baromságot elhinni amit az interneten találtok.
Még csak annyit hogy (persze azt írtok amit akartok) ezeket a tér idő torzulásokat meg stb. hanyagolhatnátok mert szerintem közötök nincs a fizikához max úgy hogy általánosban tanítottak titeket 2 évig kb.(Igen tudom hogy ebben a topicban nem írtatok ilyet de 1-2 cikkhez az oldalon ha jól emlékszem igen, ha nem akkor elnézést kérek.)
Köszönöm a figyelmet, remélem nem kapok ezért bannt Smile
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 16, 2012 9:04 am

bannt éppen nem kapsz, csak hogy mindenki lássa milyen szomorú életed is van.
Egyszerűen szánalmas, hogy még mindig a hivatalos tananyagra támaszkodsz, és mindent elhiszel amit a hírekben olvasol, vagy látsz. Nem kell elhinned semmit amit itt olvasol, csak kezdj el végre gondolkodni, és legalább abból ne űzz gúnyt, amit nem hiszel el, miközben több millió tárgyi, fényképes, videós bizonyíték és beszámoló van. A Jupiter dologra tényleg nem igazán van, de azt én sem veszem készpénznek.

SZERINTEM MEG TE NE HIGGY EL MINDEN BAROMSÁGOT AMIT A TÉVÉBEN, VAGY A LAPOKBAN LÁTSZ/OLVASOL EMBER! Mad B*szd ki a tévédet a szeméttelepre, ott a helye.

De ha akarsz látni egy filmes szakemberek, által is megerősített UFO felvételt akkor tessék:
Ezt azért nem mondanám "alig láthatónak" vagy a te szemed rossz
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
GoDisanAstronauT

GoDisanAstronauT


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.
Age : 30
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 6:20 pm

Egy hete történt az eset, miszerint délután 4 órakor lefeküdtem aludni, mert éjszakára kellett mennem dolgozni 22:00-ra. A telefonom be lett állítva 20:50 percre ébresztőre. Ehhez hozzá kell tenni, hogy mától visszaszámolva kb. két hete nem tudok csak 3-4 órákat aludni és az elalvás is hosszadalmas, ami betudható a most Földre érkező különböző energiáknak. Szóval visszatérve 1 óra alatt el is aludtam, közben úgy éreztem mintha valaki figyelne, de a szobában senki nem volt jelen fizikailag rajtam kívül. Ritkán szokott még ilyen érzésem lenni, de egyéb iránt a legtöbb 4. tipusú találkozást nem tartom valósnak, egyszerűen az elme ereje által keltett illúzió és a rengeteg összeesküvés és variációs beszámolók miatt, eddig soha nem is tapasztaltam tudatosan, hogy ilyen történt volna velem, ez nem volt most sem máshogy. Tehát nagy nehezen elaludtam, a következő emlék, hogy édesanyám benyit a szombámba és erre felébredtem. Kérdezte, hogy nem megyek-e dolgozni, mondom miért mi van? Very Happy Akkor mondta, hogy 22:45 van, ja mondom fasza. Megnéztem a telefonomat, hogy mégis mi történt és azt láttam, hogy az ébresztő lement és volt mellette 6 nem fogadott hívásom 4 különböző embertől. A tényállás az, hogy az az ébresztő ami eddig 3 év alatt minden egyes alkalommal felébresztett most nem és ráadásnak még 6 hívás is elszaladt a fülem melett, holott arra felébredtem, hogy édesanyám bejött a szobámba. Három lehetőség van. Vagy nem voltam jelen abban az időintervallumban amikor az ébresztő és a hívások jöttek (~20:50-22:05) vagy tudati módosításon estem át, ami által nem vettem(tudtam) észre(venni) a jelzéseket vagy az előző eshetőséghez hasonlóan, csak itt nem külső, hanem belső saját magam által keltett mély alfa állapotba kerültem alvás közben az említett időintervallumban. Ezek közül 40 perccel később már egyik sem volt jelen. Ez egy rejtély marad, minimum 1 percig, hacsak nem jön le egy idegen és elmondja 1 perc múlva. Very Happy Ha a 2. eshetőség volt ez a történet, akkor arra van egy elméletem amit ki is fejtek a következő hozzászólásban.
Namaste
Vissza az elejére Go down
GoDisanAstronauT

GoDisanAstronauT


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.
Age : 30
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 6:37 pm

Tehát az előzőekben leírtak szerint, ha az az eshetőség áll fent, hogy a tudatomat megbabrálták és ezáltal átaludtam egy bizonyos időintervallumot a következő elméletem van erre az esetre és nem csak ilyen fajta esetre, hanem átfogóbb dolgokra. Tegyük fel, hogy nem alszok el, 21:20-kor elindulok biciklivel dolgozni. 21:45 fele odaérek a munkahelyre. Ezalatt a 25 perc alatt elüt egy autó és súlyosan megsérülök, netán meghalok. Az nem fasza és ezt úgy látja/gondolja az őrangyalom vagy akárki akinek nincs érdekei/tervei között, hogy meghaljak idő előtt, megakadályozza ezt az által, hogy belenyúl az agyamba mikor alszok és nem kelek fel, nem indulok el melóba, nem üt el egy autó és nem halok meg. Ez mind beleillene egy sci-fibe, de nem lehet kizárni egy ilyen eshetőséget sem. Ez csak egy fajta eset, de ide lehet sorolni bármilyen dolgot pl. leszar egy madár->nyersz 10 másodpercet és nem üt el a busz az úton áthaladva, ami elütött volna, ha nem szar le a madár. Ez erősen ütközik azzal az elmélettel miszerint előre megvan írva a sorsunk és nincsenek véletlenek. Viszont szerintem ez úgy működik, hogy előre megvan írva a sorsunk egy bizonyos határig viszont változtatni lehet rajta, a véletlenek nincsenek elv pedig alapból helyt áll, hisz a madár nem véletlen pont rád szart és nem másra. Ebbe az elméletbe nagyon sok mindent bele lehet illeszteni pl. a vonzás törvényét is vagy a gondolatok erejét. Egy bölcsességet is lehet ebből kreálni, miszerint: A kisebb rossz dolgok a nagyobb rossz dolgok kibúvói. Ezért nem éri meg bosszankodni minden apró negatív történésen, hisz lehet az életedet menti meg. Ez pedig már egy tudatosabb és jobb világszemlélet kezdete lehet és talán az is.
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 8:44 pm

ez egy érdekes történet. semmi probléma vele, csak kihagytad a szabad akaratot.
egy "őrangyalnak" nincs joga alvás közben belebabrálni az agyadba, hogy ne tudj elindulni. ha elalszol és felkelsz 9-kor elindulsz 9:20-kor már csak ott tudná megakadályozni hogy bármi történjen veled. ha úgy lenne ahogy elmondtad, velem se történt volna pár olyan dolog amik miatt meghalhattam volna. egyszer majdnem elütött egy halottas kocsi (milyen ironikus xD) mert kilökött az egyik retardált állat osztálytársam az úttestre. egy átlag ember nem tudna mozdulni a félelemtől, de velem nem így volt. a fejemet hirtelen mintha odarántotta volna egy erő abba az irányba ahonnan jön az autó, láttam h közeledik, és egy fura erőt éreztem lábamban amitől az utolsó pillanatban félre tudtam ugrani.
ez az ami a legjobban megragadt bennem a részletekig, jah és jelzem hogy 8-10 éves voltam akkor. de az is lehet, hogy jók a reflexeim és csak sikerült megőriznem a lélekjelenlétemet. sosem lehet tudni, de a te sztorid tényleg király. am ha az alien bratyók el is raboltak volna, nem hinném h késő délután a stílusuk megtenni. inkább hajnal, vagy késő éjszaka. persze ki tudja Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:29 am

sziasztok.Először is szeretném megjegyezni,hogy az ufo.zug.hu már elég régóta létezik,ott hasonló dolgokról lehet írni,bár mostanában elég unalmas,de ott is van elég sok érdekes történet.Van ez az "ufóakták" c.sorozat,ebben szó volt az elrablásokról is.Az egyik riportalany azt állítja,hogy van egy olyan jelenség,amelyet az elektromos vezetékekre érzékenyek tapasztalnak.Ez rendszerint abból áll,hogy zümmögő hangot hallanak,erős fényt érzékelnek,valamint furcsa alakokat látnak maguk körül(könyvet is írt róla).Én nem mondom,hogy ez igaz lenne,és senkit nem akartam ezzel megsérteni,csak úgy mellékesen mondom.Egyébként érdekes dolgok,amiket előttem írtak.Szerintem lehetséges,hogy sokszor ami álomban megtörténik,az a valóságban,vagy nem is álmodtok,vagy valahogy manipulálni tudják az idegenek az emberi agyat.Krisztának üzenem,hogy Ashtar egy idegen,valamilyen galaktikus tanács vezetője,de nem biztos,hogy ő ugyanaz,de van egy olyan Ashtar,aki a vezető,és ugyanúgy szőke.De ez csak egy vezeték vagy keresztnév,tehát lehet max.rokona,de akkoris szerencsésnek érezheted magad miatta,hogy láttad akár egyszer is.Nekem az a véleményem,hogy létezik a reinkarnáció,és szerintem ezekben az álmaidban a lelkedet vitték át más bolygókra,vagy világokra.Az álom egy olyan dolog,amit nehéz megérteni,de én mindigis úgy gondoltam,hogy az álom a túlvilágban van,tehát mikor meghalunk,majdnemhogy álmodunk.Nekem 1-2 éve volt olyan álmom,hogy magasan az égben repülök,és egyre gyorsabban,egyre messzebbre akarok eljutni,de olyan,mintha csak egyhelyben erőlködnék,ja és,valamilyen gömbből áll a testem.Szerintetek ez is testen kívüli élmény volt,vagy csak annak a kivetülése,hogy tiniként elakartam innen menni.(akkor 15 vagy 16 éves voltam).Meg volt elég sokszor olyan érzésem mikor feküdtem az ágyamban,mintha valaki megbénítana,de valahogy az én akaratom erősebb volt,és "kiszabadultam".Volt olyan is,arra már nem emlékszek,hogy álom volt-e,vagy akkor ébredtem-e,de a plafonon az ágyam felett közvetlenül,egy világító fej jelent meg,azthiszem egy szürkéé,de átlátszó volt,és max 1mp-ig láttam.Nem tudom,ezek csak véletlenek voltak,vagy túl sok scifyt néztem,túl sokat foglalkoztatott ez az ufo-téma,de azért fura.Néha meg úgy érzem,látom a jövőt,apróbb dolgokat valahogy előre megérzek,jelentéktelen dolgokat,de akkoris furcsa ez is,és ez mostanság is tart.Ja,bocs a sok szövegért,de még ajánlanám figyelmetekbe Aryanah Havah-Inuaki-egy bennem élő reptilián és annak 2.részét-Zamolxtól egy új világ felé.Szó esik róla az állítólagos annunakikról(remélem tudjátok kik ők),és a lélekről is.Na ennyit akartam,egyenlőre.
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 1:00 am

Vélemény???? Shocked Van itt valaki? confused
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 3:46 am

Cső Danny-boy! Itt a Doktor! Laughing
nem semmi dolgokat írsz Smile
am az ufo.hug.hu valóban elég unalmas, régen sűrűn jártam fel, de most már csak a fórum ami épphogy értelmes.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 12:36 am

Doktor?am kb 1-2 hete benéztem azug.hu-ra,meg előtte is vmikor 1 hónappal előtte kb.és valami vallási fanatikus teleírkálja mindenféle baromságokkal az egész fórumot.Gratulálok neki,jól elcseszte az oldalt. cheers
Vissza az elejére Go down
Eddy
Admin
Eddy


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 10.
Tartózkodási hely : Steins planet

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:37 am

Bocs xD a Doctor Who-ban volt egy ilyen Danny boy fedőnevű pilóta.
"Danny boy itt a Doktor." nem hagyhattam ki Very Happy
már fel se nézek. oda. nem sok értelme van annak. ezerszer jobbak vannak nála.
Vissza az elejére Go down
http://global-mystery.blogspot.com/
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 11:36 pm

Ja,nem baj,nem bírom a doctor who-t,de am csomo helyen használom a dannyboy nicknevet,szal nemzavarXDam ja,ezerszer jobbak vannak nála,mint pl.ez az oldal,vagy a csiribusz Exclamation
Vissza az elejére Go down
Arthanas




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 23.

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 1:57 am

Üdv mindenkinek! Nem rég olvasgattam a fórumot és gondoltam én is leírom az egyik fura álmomat/élményemet.

Az álmom nagyon fényes volt. Egy utcán játszódott ahol nyüzsögtek körülöttem az emberek. Mindenki ment a saját dolgára vagy éppen beszélgettek. Én is sétáltam az utcán. Egyszer csak csomó ember egy kuka felé fordult. Héj mi az ott?? Mondta mindenki. Megálltam és én is a kuka felé tekintettem, de semmit nem láttam. Aztán mindenki csodálkozó tekintettek elkezdett sétálni nagyon lassan a kuka felé. Mondom mi a fene van itt? Én is elkezdtem sétálni a kuka felé. Ekkor mindenki megállt. Én tovább sétáltam. Az emberek körülöttem mondták, hogy: Ne ne menj oda! De nem érdekelt mert nem is éreztem semmi félelmet. Közeledtem a kuka felé. Mindenki összevissza beszélt mindent hallottam magam mögött. Egyszer csak egy idegenlény bukkant elő a kuka mögül. Mindenki abba hagyta a beszélgetést és bámulni kezdte köztük én is. El indultam az idegen felé. A lény ekkor rám nézett. Olyan jó érzés lett rajtam úrrá, hogy valami eszméletlen volt. És aztán hirtelen felébredtem. Ahogy kinyitottam a szemem egy fehér villanás volt a szobámba. Nem tudtam, hogy mi lehetett. De biztosan történt valami. Remélem nem néz senki se hülyének ezért. De ez az igazság! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Danny192

Danny192


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.
Age : 31

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 8:12 am

Hát érdekes,én ilyenről még nem hallottam,hogy ha valaki idegenről álmodik,akkor felébredve fény lesz a szobájában.Én olyat álmodtam egyszer,hogy egy utcasarkon várt egy szürke,este volt,én meg kb.10-12 éves,szóval jól bevoltam szarva.Aztán elkezdett követni,én futottam előle,de utolért,és valami melegséget éreztem,ahogy egyre közelített,aztán fölriadtam. affraid
Vissza az elejére Go down
Arthanas




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 23.

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 10:43 am

Érdekes Very Happy
Vissza az elejére Go down
marci22




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 07.

Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:21 am

Nekem egy olyan 13 évesen volt egy fura álmom.Akkor még semmit nem hallottam 2012-ről meg ilyenekről.Az álmomnak az volt a lényege,hogy egy teljes napig nem ment le a nap,utána egy teljes napig sötét volt,és senki nem értette miért van ez.Aztán a jelenség hatására létrejött egy szervezet,akik elhitették az emberekkel hogy ez a világvége,és buszokkal szállították el őket egy állítólagos "biztonságos helyre",közben viszont rabszolgának használták fel őket.A mamám is hitt nekik és velük akart menni.Próbáltam lebeszélni róla,de nem sikerült.
Ennyi volt az álmom.Jó pár évvel később olvastam először dolgokat erről a világvége dologról,meg foton-gyűrűről stb.,és hát visszagondolva az álmomra,a vér belémfagy:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Furcsa álmok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa álmok   Furcsa álmok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Furcsa álmok
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Global Mysteries Fórum :: UFO-k és földönkívüliek-
Ugrás: